Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-35/35)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2020 - Mládež

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 35 | Turnajů: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Malach Matěj CZE051928 A ŠK Maséři Hradec Králové 1 1 2 2 3 750
2. Stapleton Daniel CZE065777 Máslojedy 1 1 2 2 3 150
3. Jiroušková Nela CZE064441 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 2 2 2 550
3. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 1 2 2 2 550
3. Macháček Adam CZE064634 D Rising Stars Hradec Králové 1 1 2 2 2 550
6. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s. 1 1 2 2 2 250
7. Ďurica Sebastian CZE065916 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 2 2 2 150
7. Talavášek Filip CZE066465 Hradec Králové 1 1 2 2 2 150
9. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 1 1 2 2 2 050
10. Krzák Daniel CZE063251 1 1 2 2 1 950
11. Komárek Jiří CZE065781 Máslojedy 1 1 2 2 1 850
11. Polák Jakub CZE065783 Máslojedy 1 1 2 2 1 850
13. Kavalík Pavel CZE065780 Máslojedy 1 1 2 2 1 650
13. Rážová Adéla CZE064442 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 2 2 1 650
13. Verner Denis CZE065711 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 2 2 1 650
16. Konšel Martin CZE063250 1 1 2 2 1 550
17. Erben František CZE065782 Máslojedy 1 1 2 2 1 450
18. Pekáriková Anna CZE062220 Opatov 1 1 2 2 1 350
18. Cisár Ján CZE065340 D Tygři z Neznášova 1 1 2 2 1 350
18. Podlezl Matyáš CZE065779 Máslojedy 1 1 2 2 1 350
18. Vondrus Tomáš CZE065778 Máslojedy 1 1 2 2 1 350
18. Genik Oliver CZE063893 Hradec Kralove 1 1 2 2 1 350
23. Rážová Leontýna CZE064443 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 2 2 1 250
23. Rážová Marie CZE064444 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 1 2 2 1 250
23. Jaška Petr CZE065338 Hradec Králové 1 1 2 2 1 250
23. Janischová Nikol CZE052146 D Šipkaři Damníkov, z.s. 1 1 2 2 1 250
23. Jaška Patrik CZE065339 Hradec Králové 1 1 2 2 1 250
28. Mileňky Maxim CZE066464 Smiřice 1 1 2 2 1 150
28. Pánek Adam CZE066460 Hradec Králové 1 1 2 2 1 150
28. Doležal David CZE066462 Újezd 1 1 2 2 1 150
28. Fleischmann Jiří CZE063253 1 1 2 2 1 150
32. Erbenová Kateřina CZE065776 Máslojedy 1 1 2 2 1 050
32. Podlezlova Tereza CZE066459 Habřina 1 1 2 2 1 050
34. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 1 1 2 2 950
35. Potáč Michal CZE066461 MÁSLOJEDY 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.1.2020 21:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.1.2020 21:54:19