Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/79)
  Náhled Tisk Nahoru
Summer Darts 2020

Místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 79 | Turnajů: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové 10 10 13 11 100
2. Sedláček Miroslav CZE008453 B Úletáři Hradec Králové 8 8 8 8 800
3. Pokorný Pavel CZE007726 A DC Marvin Hradec Králové 10 10 11 8 500
4. Genik Michal CZE000092 A ŠK Maséři Hradec Králové 10 10 11 8 000
5. Kramář Miloš CZE010900 B Úletáři Hradec Králové 10 10 10 7 500
6. Šlechta Ivan CZE036663 C Těsně vedle Plačice 10 10 13 7 300
7. Hošek Josef CZE029487 B Pavouci Hradec Králové 9 9 9 6 750
8. Pavlovič Petr CZE013441 C Těsně vedle Plačice 10 10 11 6 500
9. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové 10 10 13 6 400
10. Zubal Miloš CZE065589 Hradec Králové 10 10 11 5 900
11. Flégr Martin CZE067221 Hradec Králové 10 10 13 5 800
12. Toth Martin CZE018308 D Haluzáci Hradec králové 10 10 11 5 400
13. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 9 9 9 4 750
13. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí 7 7 7 4 750
15. Macháček Adam CZE064634 D Hradec Králové 10 10 13 4 500
16. Bernard Vladimír CZE016275 D Omnirecord Hradec Králové 9 9 9 4 250
17. Rezner Jakub CZE051962 D Haluzáci Hradec králové 8 8 8 4 100
18. Bursa Martin CZE039207 B U Huberta Hradec Králové 5 5 5 4 050
19. Rezner Lukáš CZE055613 D Haluzáci Hradec králové 8 8 8 4 000
20. Pour Antonín CZE024262 C Těsně vedle Plačice 10 10 11 3 900
21. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 9 9 9 3 750
22. Sirček Emil CZE000283 B Úletáři Hradec Králové 6 6 6 3 500
23. Holub Tomáš CZE000137 A Bludný šípy XXL Hradec Králové 5 5 5 3 450
24. Macháčková Iva CZE007729 D ŠK Bubo Hradec Králové 10 10 13 3 400
24. Valášek Martin CZE052952 D Haluzáci Hradec králové 10 10 13 3 400
24. Sevič Ladislav CZE058886 D Votroci Hradec Králové 10 10 11 3 400
24. Macháček Josef CZE033821 D ŠK Bubo Hradec Králové 10 10 13 3 400
24. Strnad Josef CZE050453 D Votroci Hradec Králové 10 10 11 3 400
29. Číla Radoslav CZE055339 Chroustov 9 9 9 3 350
30. Vokoun Leoš CZE014353 B ŠK Běleč nad Orlicí 7 7 7 3 250
31. Rohr Milan CZE047218 D ŠK Bubo Hradec Králové 8 8 8 3 200
32. Šedivá Kopta Michaela CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí 7 7 7 2 950
33. Langer Jan CZE013030 A DC Marvin Hradec Králové 6 6 6 2 900
34. Petrová Bohdana CZE020805 D Holice 7 7 7 2 650
34. Vokounová Simona CZE050770 ŠK Běleč nad Orlicí 7 7 7 2 650
36. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí 7 7 7 2 550
37. Chrt Peter CZE055606 C Severní vítr Hradec Králové 2 2 2 2 200
38. Šildberger Ivan CZE059555 B Vemena Hradec Králové 5 5 5 2 150
39. Paštika Josef CZE007714 Hradec Králové 2 5 5 5 1 950
40. Dolénková Soňa CZE016615 Hradec Králové 2 5 5 5 1 850
41. Smrček Břetislav CZE059309 D Rychtářka Věkoše 3 3 3 1 650
42. Pátek Milan CZE041864 D ŠK Bubo Hradec Králové 2 2 2 1 500
42. Mančál Petr CZE029158 D Medvědi Hradec Králové 2 2 2 1 500
44. Pulpánová Kateřina CZE060633 Hradec Králové 5 5 5 1 450
44. Konšel Miloslav CZE019897 D Vemena Hradec Králové 3 3 3 1 450
44. Mašek Alexandr CZE018516 A Kocouři Hradec Králové 3 3 3 1 450
47. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 4 4 4 1 400
48. Pácha David CZE013397 A Bludný šípy XXL Hradec Králové 2 2 2 1 200
49. Hodek Martin CZE047195 B Vemena Hradec Králové 2 2 2 1 100
49. Dvořáček Michal CZE042561 B Kocouři Hradec Králové 2 2 2 1 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2020 09:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.9.2020 09:22:40