Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/79)
 NáhledTiskNahoru
Summer Darts 2020

Místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 79 | Turnajů: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové10101311 100
2.Sedláček Miroslav CZE008453BÚletáři Hradec Králové8888 800
3.Pokorný Pavel CZE007726ADC Marvin Hradec Králové1010118 500
4.Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové1010118 000
5.Kramář Miloš CZE010900BÚletáři Hradec Králové1010107 500
6.Šlechta Ivan CZE036663CTěsně vedle Plačice1010137 300
7.Hošek Josef CZE029487BPavouci Hradec Králové9996 750
8.Pavlovič Petr CZE013441CTěsně vedle Plačice1010116 500
9.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové1010136 400
10.Zubal Miloš CZE065589Hradec Králové1010115 900
11.Flégr Martin CZE067221Hradec Králové1010135 800
12.Toth Martin CZE018308DHaluzáci Hradec králové1010115 400
13.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové9994 750
13.Rygl Luboš CZE027294BŠK Běleč nad Orlicí7774 750
15.Macháček Adam CZE064634DHradec Králové1010134 500
16.Bernard Vladimír CZE016275DOmnirecord Hradec Králové9994 250
17.Rezner Jakub CZE051962DHaluzáci Hradec králové8884 100
18.Bursa Martin CZE039207BU Huberta Hradec Králové5554 050
19.Rezner Lukáš CZE055613DHaluzáci Hradec králové8884 000
20.Pour Antonín CZE024262CTěsně vedle Plačice1010113 900
21.Čílová Helena CZE055338Chroustov9993 750
22.Sirček Emil CZE000283BÚletáři Hradec Králové6663 500
23.Holub Tomáš CZE000137ABludný šípy XXL Hradec Králové5553 450
24.Valášek Martin CZE052952DHaluzáci Hradec králové1010133 400
24.Macháčková Iva CZE007729DŠK Bubo Hradec Králové1010133 400
24.Macháček Josef CZE033821DŠK Bubo Hradec Králové1010133 400
24.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové1010113 400
24.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové1010113 400
29.Číla Radoslav CZE055339Chroustov9993 350
30.Vokoun Leoš CZE014353BŠK Běleč nad Orlicí7773 250
31.Rohr Milan CZE047218DŠK Bubo Hradec Králové8883 200
32.Šedivá Kopta Michaela CZE035423BŠK Běleč nad Orlicí7772 950
33.Langer Jan CZE013030ADC Marvin Hradec Králové6662 900
34.Petrová Bohdana CZE020805DHolice7772 650
34.Vokounová Simona CZE050770ŠK Běleč nad Orlicí7772 650
36.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí7772 550
37.Chrt Peter CZE055606CSeverní vítr Hradec Králové2222 200
38.Šildberger Ivan CZE059555BVemena Hradec Králové5552 150
39.Paštika Josef CZE007714Hradec Králové 2 5551 950
40.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 5551 850
41.Smrček Břetislav CZE059309DRychtářka Věkoše3331 650
42.Mančál Petr CZE029158DMedvědi Hradec Králové2221 500
42.Pátek Milan CZE041864DŠK Bubo Hradec Králové2221 500
44.Pulpánová Kateřina CZE060633Hradec Králové5551 450
44.Konšel Miloslav CZE019897DVemena Hradec Králové3331 450
44.Mašek Alexandr CZE018516AKocouři Hradec Králové3331 450
47.Genik Ivan CZE059017Hradec Králové4441 400
48.Pácha David CZE013397ABludný šípy XXL Hradec Králové2221 200
49.Soudilová Jitka CZE062924DHaluzáci Hradec králové4441 100
49.Hodek Martin CZE047195BVemena Hradec Králové2221 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.12.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.12.2020 09:12:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement