Ligový pohár - rozlosováno 24.10.2013 10:55 | Bernard Vladimír | Přečteno: 1515× | Komentářů: 9 |
podívejte se jak dopadl los 1.kola soutěže "Ligový pohár"
Pohár UŠO družstev 2013:
!!!Předehrávky povoleny!!!
Kategorie B
I.liga HK+I.liga RK – celkem 18 družstev
Hrací den pátek 8.11.2013 od 17.30 hod.
Č. | Domácí | Hosté | Hrací místo | Pozn. |
1 | U Kocoura HK Michálek 606 535 444 | 45 DC Rychnov n.Kn. Čihák 605 790 486 | HK Tatran |
|
2 | Letci od Vrtule HK John 773 477 330 | Piráti Pouchov Horák 724 768 080 | HK Barabizna | ČT 7.11. Od 17.30 |
Volné losy:
Bludný šípy XXL HK Bernard TEAM Kounov
Brutální Nikita HK Rafani Kostelec n.O.
Čertovi švagři HK Rampušák Dobruška
Darters Pod Strání HK Rampušák TEAM Dobruška
Lokálka HK
Löwen HK
Na Kovárně Malšova Lhota
Soptíci HK
ŠK Běleč n.O. B
Zippo team Chlumec n.C.
Hrací den pátek 22.11.2013 od 17.30 hod.
Hrací den pátek 29.11.2013 od 17.30 hod.
Hrací den pátek 10.1.2014 od 17.30 hod.
Hrací den pátek 17.1.2014 od 17.30 hod.
Kategorie C+
II. liga, III. Liga A+B, Divize A+B, Přebor A+B Hradec Králové
1. kolo – 23 zápasů (46 družstev) + 41 volných losů
Č. | Domácí | Hosté | Hrací místo | Pozn. |
1 | Hojda Újezd B Holešová 608 900 321 | Želáci Želí Šána 731 707 878 | Újezd Klubovna Hojda |
|
2 | Parťáci HK Veselková 776 817 191 | Buď A.L.F. Roudnice Kotek 774 216 672 | HK Morava |
|
3 | Pod Strání HK Medáček 776 620 789 | Stará hospoda Březhrad Oščiatka 725 092 888 | HK Pod Strání |
|
4 | Tygři z Neznášova B Hynek 737 783 122 | Punde TO HK Hybler 724 716 556 | Neznášov U Krušiny |
|
5 | ŠK Neděliště Netušilová 774 090 105 | Těžká šipka HK Lesák 604 142 243 | Neděliště Koupaliště |
|
6 | Rebelové z Prorocka HK Kozma 774 206 107 | NK Harakiri HK Holeček 732 922 617 | HK Jonáš Prorock |
|
7 | Ďáblíci ze St.bjelidla HK Haltuf 733 652 889 | Huricane HK Šlapák 604 137 651 | HK Na Bjelidle |
|
8 | Union Stars HK Klimeš 723 473 404 | Comback Máslojedy Kotlár 721 992 335 | HK U Báby |
|
9 | The Sharks HK Trojan 608 161 230 | Biřička HK Staněk 603 842 104 | HK Orlice bar | ČT 7.11. Od 17.30 |
10 | Bumbálka Rusek IV. Lábíková 728 817 264 | Pernštejni z Kuklen Spišák 737 401 077 | Rusek Bumbálka | ČT 7.11. Od 17.30 |
11 | Rodeo bar HK Kvasnička 720 255 252 | Praskačka Myslík 724 947 710 | HK Rodeo bar |
|
12 | Dobřeňáči Dobřenice Mrštík 731 487 226 | HSK U Marťase HK Hanovec 723 934 427 | Dobřenice U Nosků |
|
13 | Votroci HK Bouček 739 802 617 | White Mouses HK Netrval 603 438 333 | HK Šalanda |
|
14 | Bumbálka Rusek III. Borůvka 603 829 585 | Hojda Újezd Hrubý 603 472 499 | Rusek Bumbálka |
|
15 | No comment HK Všetečka 777 050 518 | ŠK Běleč n.O. C Špidlen 774 904 380 | HK SK Vlčáci |
|
16 | Gold Wings Libišany Hauser 777 302 119 | Rebelové Dolní Přím Šlais 775 974 109 | Libišany Anara club |
|
17 | Rebelové Dolní Přím B Hanka 777 072 128 | Umpa Lumpové Chlumec Jeřábek 777 249 049 | Dolní Přím Obecní hos |
|
18 | Top Alk HK Pražák 775 192 321 | Titanic HK Pilař 736 539 494 | HK Půl osmý |
|
19 | Piráti z Orientu HK Motl 777 022 177 | Bumbálka Rusek II. Mančál 607 246 457 | HK Orient club |
|
20 | Orličtí Rytíři HK Valc 604 606 523 | Emírovci HK Mikan 724 042 143 | HK Orlice bar |
|
21 | Bonstepáci HK Čiháčková 736 714 065 | Hrádek boys Mráz 604 177 851 | HK Barabizna | ČT 7.11. Od 17.30 |
22 | Dvorský odpad HK Jedlička 604 963 294 | ŠK Běleč n.O. A Štěpánek 603 216 606 | HK Na rozcestí |
|
23 | ŠK Smrkáči Obědovice Šrytr 605 053 718 | Lišťáci z Bjelidla HK Vaněk 731 207 561 | Kosičky U Novotných |
|
Volné losy:
II.liga
Datwyler Dartes Nový Bydžov
DC Sniper Librantice
Havana club HK
Omnirecord HK
Pavouci HK
Těsně vedle HK
Vestečtí Hraboši Rtyně
Vlčáci A HK
Vlčáci HK
III.liga A
Captains No.1 HK
DC No Score Kosice
H-Club Smiřice
Marťánci HK
Parta HIC Pravy
III.liga B
Glasurit Roudnice
Odpadlíci HK
South Park Cows HK
Divize A
AK Kamikadze HK
Bludný šípy XXL B HK
Harrows Vidocq HK
Rychtáři Nové Město n.C.
Sem tam Trefa HK
ŠK Neškrtnemsi HK
U Dvořáků HK
Vlčáci z Podůlšan
Vlčáci 2011 Chlumec n.C.
Žabáci Slavie HK
Divize B
Devils HK
Mimikry HK
Raci Račice
Ruda team HK
ŠK Pod Strání HK
U Rakvičky Kukleny HK
U Skokana HK
Vlčáci B HK
Přebor A
Beseda HK
Bělečtí Démoni Běleč n.O.
Bělečtí Divočáci Běleč n.O.
Crazy Darts HK
Harpuny HK
Přebor B
Garáž HK
2. kolo – 32 zápasů (64 družstev)
Hrací den pátek 22.11.2013 od 17.30 hod.
3. kolo – 16 zápasů (32 družstev)
Hrací den pátek 29.11.2013 od 17.30 hod.
4. kolo – 8 zápasů (16 družstev)
Hrací den pátek 6.12.2013 od 17.30 hod.
Hrací den pátek 10.1.2014 od 17.30 hod.
Hrací den pátek 17.1.2014 od 17.30 hod.
Hrací den pátek 24.1.2014 od 17.30 hod.