Ligový pohár
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Ligový pohár
Ligový pohár - rozlosováno

1.10.2014 14:50 | Bernard Vladimír | Přečteno: 2631× | Příloh: 1 | Komentářů: 12

kat.B začíná 7.11.2014 kat.C už 10.10.2014!!! Předehrávky povoleny

Pohár UŠO družstev 2014/2015:

 zápisy z utkání naleznete zde POZOR PRO KAŽDOU KATEGORII JINÝ ZÁPIS

výsledky zasílejte formou sms na číslo 602 116 364 nebo jako komentář k tomuto článku

Kategorie B (I. liga Hradec Králové + I. liga Rychnovsko)

Celkem přihlášeno 21 družstev. 1. kolo – 5 zápasů (10 družstev) + 11 volných losů

 

1. kolo

Hrací den pátek 7.11.2014 od 17.30 hodin

 

 

Č.

Domácí

Hosté

Hrací místo

Pozn.

1

PA Šerák Záchlumí

Franc 604 535 909

Ferbek HK

Beránek 775 103 992

Záchlumí Fontána

 

2

Darters Pod Strání HK

Roušal 777 752 297

Kocouři HK

Michálek 606 535 444

HK Pod Strání

 

3

The Immortals HK

John 773 477 330

Jolly Joker Rychnov n.Kn.

Švandrlík 605 318 321

HK Barabizna

 

4

Čertovi švagři HK

Pavel 725 063 037

Soptíci HK

Pospíšil 731 721 097

HK Na staré poště

 

5

Bludný šípy XXL HK

Kuříková 773 632 444

ŠK Běleč n.O. B

Šedivá 724 996 904

HK Zanzibar

 

 

Volné losy kat.B:

Vrtule XXL HK

Bernard team Kounov

Rebelové Myštěves

Sršní hnízdo Týniště n.O.

Rampušák team II. Dobruška

Rampušák team I. Dobruška

Havana club HK

Zippo team Chlumec n.C.

Löwen HK

Brutální Nikita HK

RSK dartsteam Záchlumí

 

Kategorie C+ (II. liga, III. liga A+B, Divize A+B, Přebor A+B)

Celkem přihlášeno 77 družstev. 1. kolo – 13 zápasů (26 družstev) + 51 volných losů

 

1. kolo

Hrací den pátek 10.10.2014 od 17.30 hodin

 

 

Č.

Domácí

Hosté

Hrací místo

Pozn.

1

Orličtí rytíři HK

Valc 604 606 523

Bumbálka Rusek II.

Martínek 732 135 148

HK Orel (Danup)

 

2

Harpuny HK

Kruml 731 759 125

HSK U Marťase HK

Hanovec 723 934 427

HK U báby

 

3

Piráti z Orientu B HK

Čeřovský 605 408 823

DC Sniper Librantice

Cejzlar 737 638 789

HK Orient bar

 

4

Bělečtí Démoni Běleč

Štěpánová 733 462 182

ŠK Běleč n. O. A

Štěpánek 603 216 606

Běleč n.O. U Štěpánků

 

5

Vertyňský bodači Rtyně

Kalenda 608 280 808

Sem tam trefa HK

Krejčík 731 865 132

Rtyně Klubovna U Johna

 

6

Pernštejni z Kuklen

Spišák 737 401 077

Buď A.L.F. Roudnice

Kotek 724 174 662

Kukleny U Rakvičky

 

7

Vlčáci B HK

Vlček 739 359 745

Huricane HK

Šlapák 604 137 651

HK SK Vlčáci

 

8

Golden darts HK

Hrdlička 732 372 136

Pohoda HK

Exner 777 876 803

HK U soudku

 

9

Rebelové z Prorocka HK

Kozma 774 206 107

DC No Score Kosice

Bareš 602 431 631

HK Prorock (Jonáš)

 

10

Ruda team HK

Míšek 604 242 007

Parta Hic Pravy

Bartaloš 608 722 671

HK Kozlovka

 

11

AK Kamikadze HK

Feistel 603 441 289

Rychtáři Nové Město

Čihulek 604 623 093

HK U Huberta

 

12

Condors Malšovice

Nosek 603 171 482

Bumbálka Rusek III.

Borůvka 603 829 585

HK Holland club

 

13

Devils HK

Bozáňová 604 784 575

Praskačka

Myslík 724 947 710

HK Orlice bar a klub

 

 


 

 

 

Další informace k jednotlivým kategoriím:

Kategorie B a C+
- hraje se v rámci jižní oblasti kraje KO systém(jednostranný pavouk), družstva na konečném 1. a 2.místě hrají s vítězi pravých a levých stran pavouků severu a to 1.místo s vítězem pravé strany a 2.místo s vítězem levé strany.

- počet týmů v osudí losování - kat.B  21 družstev, kat.C+ 77 družstev

 

Rozpis kol - Kat.B 21 družstev:

1.kol   7.11.2014 17:30  10 týmů = 5 zápasů + 11volných losů

2.kolo 21.11.2014 17:30 16 týmů

3.kolo 5.12.2014 17:30

4.kolo 23.1.2015 17:30

5.kolo 30.1.2014 17:30

 

Rozpis kol – Kat.C+ 77 týmů:

1.kolo 10.10.2014 17:30 (26 týmů + 51 volných losů)

2.kolo 24.10.2014 17:30 (64 týmů)

3.kolo 7.11.2014 17:30

4.kolo 21.11.2014 17:30

5.kolo 5.12.2014 17:30

6.kolo 23.1.2015 17:30

7.kolo 30.1.2015 17:30

 

 

 

 

- Krajské finále: sobota 7. 2. 2015 (hrací místa a časy zahájení budou určena po dohrání základních kol)

 

 

Kategorie A včetně vítězů kategorií B a C+ (hraje severní i jižní oblast kraje společně)
Předkolo
losování: pondělí 9. 2. 2015 ve 14 hodin (sekretariát KHK-J Hradec Králové)
zápasy: pátek 27. 2. 2015 v 18 hodin
počet týmů v osudí losování: 19 (Superliga 2, Extraliga sever 6, jih 9, vítěz kat. B 1, vítěz kat. C+ 1)
počet týmů ve hře: 14
počet týmů s volným losem: 5
1. kolo
losování: pondělí 2. 3. 2015 ve 14 hodin (sekretariát KHK-J Hradec Králové)
zápasy: pátek 13. 3. 2015 v 18 hodin
počet týmů ve hře i v osudí losování: 12
2. kolo (vítězové postupují do absolutního Velkého finále Ligového poháru)
losování: pondělí 16. 3. 2015 ve 14 hodin (sekretariát KHK-J Hradec Králové)
zápasy: pátek 27. 3. 2015 v 18 hodin
počet týmů ve hře i v osudí losování: 6
Upozornění: V případě kolize na jednom hracím místě (více zápasů ve stejný den) může sekretariát stanovit u daných kolizních utkáních jiný náhradní termín.

 

 

 

Důležitá pravidla soutěže:

(kompletní znění viz Sportovní pravidla UŠO pro soutěže družstev bod R. Ligový pohár UŠO družstev)
- Hostování v utkáních Ligového poháru včetně Velkého finále není povoleno.
- Hráč, který hostuje nemůže nastoupit v pohárovém kole ani za mateřské družstvo a ani za družstvo ve kterém hostuje.
- Každý hráč může v průběhu jednoho soutěžního ročníku nastoupit k pohárovému utkání pouze za jedno družstvo. V případě, že během pohárové soutěže změní klubovou příslušnost, resp. příslušnost k družstvu, nemůže již v LPU nastoupit za žádné družstvo, a to ani v případě, kdy v sezóně do LPU ještě vůbec nezasáhl.
- Hry v utkáních jednotlivých kategorií: A a B – 501 DO (utkání jednotlivců a první dvojice) + Cricket Cut Throat (druhé dvojice), kategorie C+ – 301 DO (utkání jednotlivců a první dvojice) + Cricket Cut Throat (druhé dvojice)
- Pro Ligový pohár platí naprosto stejná pravidla a vypsaná doplnění (platná pro naší oblast) jako pro Hlavní ligovou soutěž = například: povinnost domácího týmu nahlásit výsledek respektive zaslat zápis, postup při podání žádosti o změnu termínu utkání, tresty a sankce za kontumace atd.

Zápis z utkání:

Zápis z utkání LPU si můžete stáhnout zde (pozor: každá kategorie má vlastní).


Volné losy Ligový pohár 1.kolo kat.C+:

 

  1. Umpa Lumpové Chlumec n/C
  2. Lišáci z Bjelidla
  3. Comeback Máslojedy
  4. Emírovci Pohřebačka
  5. Poloodpadlíci HK
  6. Omnirecord HK
  7. Těsně vedle Plačice
  8. Vlčáci A HK
  9. Pavouci HK
  10. Dobřenáci Dobřenice
  11. White Mouses
  12. ŠK Běleč C
  13. Biřička
  14. Captains no.1
  15. Votroci HK
  16. Hrádek Boys
  17. H-Club Smiřice
  18. Mimikry HK
  19. ŠK Neškrtnemsi HK
  20. Želáci Želí
  21. Glasurit Roudnice
  22. Žabáci Slavie HK
  23. Stará hospoda Březhrad
  24. South park Cows HK
  25. Punde TO HK
  26. Martánci HK
  27. No comment HK
  28. Vlčáci 2011 Chlumec n/C
  29. Rebelové Dolní Přím
  30. The Sharks HK
  31. U Rakvičky Kukleny
  32. Bazinga HK
  33. Dravci ze Mlejna
  34. Kozlovka HK
  35. ŠK Smrkáči Obědovice
  36. U Huberta
  37. Matys bar HK
  38. Piráti z Orientu
  39. ILL Nino HK
  40. Raci Račice
  41. Dvorský odpad
  42. U Skokana
  43. Ostrý hroty
  44. Gold Wings Libišany
  45. Metro
  46. Beseda Kukleny
  47. Hojda Újezd
  48. Rychlá rota
  49. Bělečtí Divočáci
  50. Sluníčko Smiřice
  51. Pirátky z Orientu

 

 

 

Odhlášená družstva z LP:

  1. Rumídci Roudnice – kat.B
  2. Vestečtí hraboši Ryzně
  3. Libišanka Libišan
  4. Rebelové Dolní Přím B
  5. Tygři z Neznášova C
  6. Tygři z Neznášova B
  7. Severní vítr HK
  8. Klucy HK
  9. Šipky z Gobi HK
  10. 45 DC Rychnov nad Kněžnou – kat.B
  11. Rytíři paní Danuše Zdelov – kat.B
  12. ŠK Pod Strání HK
  13. Barracuda HK
  14. Rychtářka Věkoše
  15. Datwylers NB – kat.B
  16. Titanik HK
  17. Skořenice B- kat.B
  18. NK Harakiri
  19. Těžká šipka HK
  20. Harraws Vidocq HK
  21. Union Stars HK

 

 

 

Vaše názory
Nenalezeno druzstvo

1.10.2014 18:38 | Havlíček Lukáš

Zdravim, nikde jsem nenasel druzstvo U Rakvicky Kukleny (Divize B). Neni ani v rozlosovani ani ve volnych losech.
Re: Nenalezeno druzstvo

2.10.2014 09:47 | Bernard Vladimír

Doplnil jsem 51 volných losů u kat.C+ do článku. U Rakvičky Kukleny jsou tam! Řazeno dle ligové úrovně.
pohar

10.10.2014 19:50 | Vlček David

sk vlcaci b 13:21 huricane hk
pohar

10.10.2014 22:36 | Cejzlar Jan

Pirati z Orientu B HK 5:21 DC Sniper Librantice
pohár

11.10.2014 07:43 | Bozáňová Ilona

Devils HK - Praskačk
21 : 0
pohár

11.10.2014 10:35 | Štěpánová Marta

Bělečti Démoni 8:21 ŠK Běleč A
Pohar

11.10.2014 14:35 | Hubalová Žaneta

Condors Malšovice 0:21 Bumbálka Rusek III
Pohár

11.10.2014 16:17 | Kalenda Jiří

Vertyňský bodači 20:21Sem tam Trefa
Pohár

11.10.2014 21:35 | Krejčík František

Rád bych se zeptal pročpostupuje z extraligy jih a sever 9a 6 týmu a ze skupiny C jen po jednom týmu a navíc proč nemužou hrát 2liga a 3liga společně v jedné kategorii a divize a přebor ve druhé kategorii tj.né kategorie C společná ale třeba ještě skupina D bylo by to více spravedlivé a ze všech kategorii by postupovaly 2první a do finále by šlo 18 týmu prostě tady nic nejde normálně vše se dělá komplikované a místo aby se nižší týmy podpořily tak se odsunují do koše opravdu spravedlivost nadevše tak že se nedivte že některý týmy odstupují a navíc je to v ligové sezoně další prušvich že bylo by načase aby jste si na sekretariatu udělaly ve všem pořádek díky za případné vysvětlení proč to nejde tak jak jsem psal a proč extraliga má takové výhody děkuji Krejčí
Pohár

13.10.2014 18:28 | Martínek Pavel

Orličtí Rytíři : Bumbálka Rusek II
17:21
Pohár

16.10.2014 18:49 | Římal Marek

Harpuny HK 21:0 HSK U Marťase HK
Pohár

28.10.2014 21:38 | Roušal Robert

Darters pod strání-Kocouři 21-3
Nový příspěvek

Pokud chcete vložit svůj komentář, musíte se přihlásit. Jste-li registrovaným šipkařem a nemáte ještě aktivní účet, zaregistrujte se.

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 12:51:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement