Ligová skupina
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
C II.liga Hradec Králové
Tabulka - konečné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.DC Kobylice262310020308:161677:41171
2.Barracuda Hradec Králové262110130301:169672:44666
3.Bubo Hradec Králové261910150283:187651:49260
4.Monsters Habřina261810250279:192646:51158
5.Stolinka Nový Bydžov261310480245:228591:55845
6.Andělé z Prorocka Hradec Králové2612101120225:245545:59039
7.Sršni Nový Bydžov2612001130233:236580:56037
8.South Park Cows Hr.Králové2610200140219:251540:60834
9.Rychtáři Nové Město n/C2610100150210:259528:61332
10.Těsně vedle Plačice268203130214:259535:60731
11.Harpuny Hradec Králové268300150209:262535:61630
12.Sedláci Hradec Králové266303140227:247546:59527
13.Hrobaři Hradec Králové262102210170:301455:68610
14.U nás dobrý Hradec Králové262000240171:297475:6836
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Voska PavelDC Kobylice107,493,55104938788,94199177
2.Puršl RadekBarracuda Hradec Králové105,196,39104838085,19189161
3.Novotný LukášDC Kobylice81,981,91104947775,00216162
4.Nováček DavidAndělé z Prorocka Hradec Králové75,480,00104705674,10166123
5.Barcic ArnoldHarpuny Hradec Králové73,277,08104967470,51234165
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne12.5.202417:3025.Stolinka Nový Bydžov12:6Andělé z Prorocka Hradec Králové
Kořínek Ondřej27:15Rezner Jakub
Ne12.5.202418:0025.U nás dobrý Hradec Králové8:10Sršni Nový Bydžov
Mach Lukáš21:25Štěpán Jakub
Po13.5.202417:3025.South Park Cows Hr.Králové5:13Barracuda Hradec Králové
Truněček Martin15:28Syrůček Simon
Po13.5.202418:0025.Těsně vedle Plačice12:6Rychtáři Nové Město n/C
Pavlovič Petr27:13Čihulek Pavel
Po13.5.202418:0025.Harpuny Hradec Králové6:12DC Kobylice
Římal Marek17:28Valenta Marek
Út14.5.202418:0025.Bubo Hradec Králové14:4Hrobaři Hradec Králové
Steiner Jaroslav30:10Vraštil Otakar
Út14.5.202418:0025.Sedláci Hradec Králové6:12Monsters Habřina
Vyleta Michal16:28Baláž Jiří
Ne19.5.202415:0026.Monsters Habřina10:9Stolinka Nový Bydžov
Baláž Jiří22:21Trutnovský Václav
Ne19.5.202418:0026.DC Kobylice11:7South Park Cows Hr.Králové
Valenta Jaroslav25:16Truněček Martin
Ne19.5.202418:0026.Sršni Nový Bydžov15:3Těsně vedle Plačice
Štěpán Jakub32:9Pavlovič Petr
Ne19.5.202418:0026.Hrobaři Hradec Králové4:14U nás dobrý Hradec Králové
Vraštilová Viktorie17:31Mach Lukáš
Po20.5.202418:0026.Andělé z Prorocka Hradec Králové7:11Bubo Hradec Králové
Rezner Jakub17:23Steiner Jaroslav
Po20.5.202418:0026.Rychtáři Nové Město n/C10:8Harpuny Hradec Králové
Čihulek Pavel24:21Římal Marek
Út21.5.202417:3026.Barracuda Hradec Králové11:7Sedláci Hradec Králové
Syrůček Simon25:17Vyletová Klára
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 16:28:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement