Ligová skupina
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga o titul
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. The Badgers Kostelec nad Orlicí 7 5 1 0 0 1 0 71 : 56 170 : 145 17
2. Notorklub Sopotnice 8 5 0 0 1 2 0 77 : 68 182 : 172 16
3. Sokolíci Červený Kostelec 8 5 0 0 0 3 0 70 : 74 176 : 190 15
4. Černý Sup Starý Rokytník 8 4 0 0 0 4 0 76 : 68 188 : 170 12
5. Rebelové Myštěves 8 4 0 0 0 4 0 68 : 76 171 : 192 12
6. Pivaři Habřina 8 3 0 0 0 5 0 79 : 65 194 : 161 9
7. Fekobe Pilníkov 7 2 0 0 0 5 0 56 : 70 146 : 169 6
8. Kobry od Soudku Arnultovice 8 2 0 0 0 6 0 62 : 82 161 : 189 6
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Veverka František The Badgers Kostelec nad Orlicí 96,3 100,00 4 3 3 75,00 8 6
2. Seifert Miroslav Pivaři Habřina 96,3 87,50 8 8 7 78,95 19 15
3. Špaček Radim Pivaři Habřina 89,0 87,50 8 8 7 71,43 21 15
4. Bjelka Milan Kobry od Soudku Arnultovice 86,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6
5. Oškera Alois Notorklub Sopotnice 83,2 75,00 8 8 6 73,68 19 14
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 1.3.2020 18:00 1. The Badgers Kostelec nad Orlicí 11 : 7 Černý Sup Starý Rokytník
Marek Michal 23 : 20 Weintrager Marian
Út 10.3.2020 18:00 2. Rebelové Myštěves 10 : 8 Kobry od Soudku Arnultovice
Filák Libor 24 : 23 Vedmoch Pavel
Út 10.3.2020 18:00 2. Notorklub Sopotnice 8 : 10 Sokolíci Červený Kostelec
Zeman Luděk 23 : 23 Unger Lukáš
Út 10.3.2020 18:00 2. Pivaři Habřina 13 : 5 Černý Sup Starý Rokytník
Mertlík Jiří 29 : 18 Weintrager Marian
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
Ne 15.3.2020 18:00 2. The Badgers Kostelec nad Orlicí Fekobe Pilníkov
Ne 22.3.2020 16:00 3. Kobry od Soudku Arnultovice The Badgers Kostelec nad Orlicí
Ne 22.3.2020 16:00 3. Sokolíci Červený Kostelec Pivaři Habřina
Ne 22.3.2020 18:00 3. Černý Sup Starý Rokytník Rebelové Myštěves
Po 23.3.2020 18:00 3. Fekobe Pilníkov Notorklub Sopotnice
Ne 29.3.2020 16:00 4. Sokolíci Červený Kostelec The Badgers Kostelec nad Orlicí
Ne 29.3.2020 16:00 4. Kobry od Soudku Arnultovice Pivaři Habřina
Ne 29.3.2020 18:00 4. Černý Sup Starý Rokytník Notorklub Sopotnice
Po 30.3.2020 18:00 4. Fekobe Pilníkov Rebelové Myštěves
Ne 5.4.2020 18:00 5. The Badgers Kostelec nad Orlicí Kobry od Soudku Arnultovice
Út 7.4.2020 18:00 5. Notorklub Sopotnice Fekobe Pilníkov
Út 7.4.2020 18:00 5. Rebelové Myštěves Černý Sup Starý Rokytník
Út 7.4.2020 18:00 5. Pivaři Habřina Sokolíci Červený Kostelec
Ne 19.4.2020 16:00 6. Kobry od Soudku Arnultovice Notorklub Sopotnice
Ne 19.4.2020 16:00 6. Sokolíci Červený Kostelec Rebelové Myštěves
Ne 19.4.2020 18:00 6. Černý Sup Starý Rokytník The Badgers Kostelec nad Orlicí
Po 20.4.2020 18:00 6. Fekobe Pilníkov Pivaři Habřina
Ne 3.5.2020 16:00 7. Sokolíci Červený Kostelec Notorklub Sopotnice
Ne 3.5.2020 16:00 7. Kobry od Soudku Arnultovice Rebelové Myštěves
Ne 3.5.2020 18:00 7. Černý Sup Starý Rokytník Pivaři Habřina
Po 4.5.2020 18:00 7. Fekobe Pilníkov The Badgers Kostelec nad Orlicí
Ne 10.5.2020 18:00 8. The Badgers Kostelec nad Orlicí Sokolíci Červený Kostelec
Út 12.5.2020 18:00 8. Notorklub Sopotnice Černý Sup Starý Rokytník
Út 12.5.2020 18:00 8. Rebelové Myštěves Fekobe Pilníkov
Út 12.5.2020 18:00 8. Pivaři Habřina Kobry od Soudku Arnultovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 15:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 15:36:51