Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andělé z Prorocka Hradec Králové | 24 | 21 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 296 | : | 137 | 665 | : | 389 | 65 |
2. | Barracuda Hradec Králové | 24 | 17 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 269 | : | 166 | 618 | : | 431 | 57 |
3. | DC Kobylice | 24 | 18 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 249 | : | 183 | 588 | : | 470 | 54 |
4. | Fešáci Habřina | 24 | 17 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 271 | : | 163 | 621 | : | 421 | 53 |
5. | Rebelové Myštěves C | 24 | 14 | 2 | 0 | 0 | 8 | 0 | 249 | : | 185 | 575 | : | 457 | 46 |
6. | Vagón Borohrádek A | 24 | 13 | 1 | 0 | 2 | 7 | 1 | 234 | : | 201 | 531 | : | 497 | 40 |
7. | Rebelové Dolní Přím | 24 | 11 | 1 | 0 | 1 | 11 | 0 | 222 | : | 212 | 540 | : | 503 | 36 |
8. | Hrádek Boys | 24 | 7 | 2 | 0 | 2 | 13 | 0 | 200 | : | 236 | 493 | : | 552 | 27 |
9. | Vlčáci Hradec Králové | 24 | 6 | 3 | 0 | 2 | 13 | 0 | 195 | : | 242 | 481 | : | 570 | 26 |
10. | Omnirecord Hradec Králové | 24 | 6 | 2 | 0 | 1 | 15 | 0 | 191 | : | 244 | 474 | : | 564 | 23 |
11. | Los Dartmigos Hradec Králové | 24 | 6 | 0 | 0 | 5 | 12 | 1 | 195 | : | 242 | 474 | : | 570 | 20 |
12. | Votroci Hradec Králové | 24 | 2 | 2 | 0 | 0 | 20 | 0 | 141 | : | 293 | 379 | : | 653 | 10 |
13. | The Sharks Hradec Králové | 24 | 1 | 0 | 0 | 2 | 21 | 0 | 113 | : | 321 | 321 | : | 683 | 5 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Nováček David | Andělé z Prorocka Hradec Králové | 81,1 | 87,32 | 96 | 71 | 62 | 79,75 | 163 | 130 |
2. | Petr Jiří | Los Dartmigos Hradec Králové | 76,2 | 83,33 | 92 | 90 | 75 | 76,21 | 206 | 157 |
3. | Čížek Josef | Barracuda Hradec Králové | 75,6 | 83,52 | 96 | 91 | 76 | 75,12 | 217 | 163 |
4. | Starý Martin | Vagón Borohrádek A | 73,5 | 79,63 | 92 | 54 | 43 | 75,21 | 121 | 91 |
5. | Jakl Jiří | Fešáci Habřina | 71,0 | 79,73 | 96 | 74 | 59 | 70,45 | 176 | 124 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Po | 15.5.2023 | 17:30 | 29. | Los Dartmigos Hradec Králové | 7 | : | 11 | Rebelové Dolní Přím | ||
Petr Jiří | 19 | : | 26 | Mlateček Roman | ||||||
Po | 15.5.2023 | 18:00 | 29. | Fešáci Habřina | 8 | : | 10 | Vagón Borohrádek A | ||
Škoda Marcel | 21 | : | 23 | Baborák Lukáš | ||||||
Po | 15.5.2023 | 18:00 | 29. | DC Kobylice | 4 | : | 14 | Rebelové Myštěves C | ||
Valenta Jaroslav | 16 | : | 28 | Hloušek Petr | ||||||
Út | 16.5.2023 | 17:30 | 29. | Barracuda Hradec Králové | 15 | : | 3 | Hrádek Boys | ||
Syrůček Simon | 33 | : | 9 | Svoboda Tomáš | ||||||
St | 17.5.2023 | 18:00 | 29. | Omnirecord Hradec Králové | 11 | : | 7 | Vlčáci Hradec Králové | ||
Vaníček Aleš | 25 | : | 19 | Siruček Miroslav | ||||||
Ne | 21.5.2023 | 17:00 | 30. | Hrádek Boys | 8 | : | 10 | DC Kobylice | ||
Svoboda Tomáš | 21 | : | 25 | Valenta Jaroslav | ||||||
Ne | 21.5.2023 | 17:30 | 30. | Rebelové Dolní Přím | 10 | : | 8 | Votroci Hradec Králové | ||
Roušal Milan | 23 | : | 19 | Čejka Ladislav | ||||||
Ne | 21.5.2023 | 18:00 | 30. | Rebelové Myštěves C | 18 | : | 0 | Los Dartmigos Hradec Králové | ||
Hloušek Petr | 36 | : | 0 | Petr Jiří | ||||||
Po | 22.5.2023 | 17:30 | 30. | Barracuda Hradec Králové | 6 | : | 12 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | ||
Syrůček Simon | 19 | : | 27 | Rezner Jakub | ||||||
Po | 22.5.2023 | 18:00 | 30. | Vagón Borohrádek A | 14 | : | 4 | Vlčáci Hradec Králové | ||
Baborák Lukáš | 29 | : | 16 | Siruček Miroslav |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |