Ligová skupina
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga jih
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Notorklub Sopotnice 18 14 1 0 1 2 0 204 : 122 457 : 340 45
2. The Badgers Kostelec nad Orlicí 18 12 3 0 1 2 0 207 : 121 471 : 328 43
3. Rebelové Myštěves 18 12 2 0 0 4 0 181 : 145 429 : 375 40
4. Pivaři Habřina 18 13 0 0 0 5 0 203 : 121 476 : 313 39
5. Truhles Hradec Králové 18 8 2 0 2 6 0 168 : 160 407 : 400 30
6. Sharks Hradec Králové 18 7 0 0 1 10 0 144 : 181 365 : 422 22
7. Zippo team Štít 18 5 1 0 4 8 0 154 : 175 375 : 422 21
8. Bludný šípy XXL Hradec Králové 18 6 0 0 0 12 0 147 : 177 376 : 427 18
9. Čertovi švagři Hradec Králové 18 2 0 0 0 16 0 105 : 219 297 : 497 6
10. Bumbálka Hradec Králové 18 2 0 0 0 16 0 116 : 208 336 : 465 6
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Špaček Radim Pivaři Habřina 86,8 75,00 72 64 48 69,54 151 105
2. Kapucián Martin The Badgers Kostelec nad Orlicí 85,7 78,79 72 66 52 70,89 158 112
3. Mňuk Miroslav Notorklub Sopotnice 85,6 81,54 72 65 53 70,00 160 112
4. Oškera Alois Notorklub Sopotnice 85,1 80,36 72 56 45 67,86 140 95
5. Komora Martin Zippo team Štít 81,2 76,39 72 72 55 68,02 172 117
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 2.2.2020 18:00 17. The Badgers Kostelec nad Orlicí 9 : 10 Truhles Hradec Králové
Marek Michal 23 : 24 Houška Jan
Ne 2.2.2020 18:00 17. Čertovi švagři Hradec Králové 5 : 13 Notorklub Sopotnice
Šmíd Jan 15 : 29 Zeman Luděk
Út 4.2.2020 18:00 17. Bludný šípy XXL Hradec Králové 12 : 6 Bumbálka Hradec Králové
Ružbašan Radoslav 28 : 19 Školník Oldřich
Út 4.2.2020 18:00 17. Pivaři Habřina 11 : 7 Zippo team Štít
Mertlík Jiří 26 : 14 Komora Martin
St 5.2.2020 18:00 17. Sharks Hradec Králové 6 : 12 Rebelové Myštěves
Krejčí David 19 : 27 Filák Libor
Út 11.2.2020 18:00 18. Rebelové Myštěves 7 : 11 The Badgers Kostelec nad Orlicí
Filák Libor 19 : 26 Marek Michal
Út 11.2.2020 18:00 18. Notorklub Sopotnice 13 : 5 Bludný šípy XXL Hradec Králové
Zeman Luděk 29 : 18 Ružbašan Radoslav
Út 11.2.2020 18:00 18. Truhles Hradec Králové 13 : 5 Čertovi švagři Hradec Králové
Nejman Jiří 30 : 18 Šmíd Jan
Út 11.2.2020 18:00 18. Zippo team Štít 5 : 13 Sharks Hradec Králové
Komora Martin 14 : 28 Havel Jan
Út 11.2.2020 18:00 18. Bumbálka Hradec Králové 3 : 15 Pivaři Habřina
Školník Oldřich 10 : 31 Mertlík Jiří
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.8.2020 10:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.8.2020 10:53:47