B I.liga Hradec Králové | 14. kolo | Po 16.12.2019 18:00 | Hradec Králové U Pěti Véček
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Black Sheep Hradec Králové | 12 | : | 6 | H-CLUB Smiřice | |||||||||
Nosek Jan | 26 | : | 19 | Krejčí Petr | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Veselka Tomáš | 8 | 2 | ||||||
D2 | Sršeň Jiří | 10 | 4 | 1 | 1 | ||||
D3 | Nosek Jan | 8 | 1 | ||||||
D4 | Lejp Jiří | 5 | |||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Žampa Martin | D3 | 1 | 3 | 1 | ||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Hnídek Jan | 5 | |||||||
H2 | Šido Pavel | 9 | 1 | ||||||
H3 | Jirka Josef | 10 | 2 | 1 | 1 | ||||
H4 | Pavel Miroslav | 2 | |||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
H5 | Krejčí Petr | H4 | 4 | ||||||
H6 | Kohout Kamil | H3 | 2 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Veselka Tomáš | H3: Jirka Josef | 2:1 | 1:0 |
2 | Single | D2: Sršeň Jiří | H4: Pavel Miroslav | 2:0 | 2:0 |
3 | Single | D3: Nosek Jan | H1: Hnídek Jan | 0:2 | 2:1 |
4 | Single | D4: Lejp Jiří | H2: Šido Pavel | 2:1 | 3:1 |
5 | Single | D1: Veselka Tomáš | H4: Pavel Miroslav | 2:0 | 4:1 |
6 | Single | D2: Sršeň Jiří | H3: Jirka Josef | 1:2 | 4:2 |
7 | Single | D3: Nosek Jan | H2: Šido Pavel | 2:1 | 5:2 |
8 | Single | D4: Lejp Jiří | H1: Hnídek Jan | 2:0 | 6:2 |
9 | Double | D1: Veselka Tomáš D2: Sršeň Jiří | H5: Krejčí Petr H2: Šido Pavel | 2:1 | 7:2 |
D4: Lejp Jiří D5: Žampa Martin | H1: Hnídek Jan H3: Jirka Josef | ||||
10 | Cricket | D1: Veselka Tomáš D5: Žampa Martin | H2: Šido Pavel H3: Jirka Josef | 0:2 | 7:3 |
D3: Nosek Jan D4: Lejp Jiří | H1: Hnídek Jan H5: Krejčí Petr | ||||
11 | Single | D1: Veselka Tomáš | H2: Šido Pavel | 0:2 | 7:4 |
12 | Single | D2: Sršeň Jiří | H1: Hnídek Jan | 2:0 | 8:4 |
13 | Single | D3: Nosek Jan | H5: Krejčí Petr | 2:1 | 9:4 |
14 | Single | D4: Lejp Jiří | H3: Jirka Josef | 1:2 | 9:5 |
15 | Single | D1: Veselka Tomáš | H1: Hnídek Jan | 2:1 | 10:5 |
16 | Single | D2: Sršeň Jiří | H2: Šido Pavel | 2:1 | 11:5 |
17 | Single | D5: Žampa Martin | H6: Kohout Kamil | 2:0 | 12:5 |
18 | Single | D4: Lejp Jiří | H5: Krejčí Petr | 0:2 | 12:6 |