RM U Bajerů 9.9.2022 12:18 | Bernard Vladimír | Přečteno: 551× |
4.RM sezony
Regionální master září 2022 hostil sál v Předměřicích nad Labem U Bajerů
Jako již tradičně byl den před RM věnován mládeži, rodičů a trenérům mládeže. Kategorii žáků ovládl Hofman P Petr (Double Trouble HK). Juniory vyhrál odchovanec mládežnického klubu z Máslojed Komárek Jiří
RM MLÁDEŽE 2.9.22:
Kategorie žáků 6 hráčů systém TABULKA:
1. | Hofman Petr [CZE050491] | 10 |
2. | Macháček Adam [CZE064634] | 7 |
3. | Genik Ivan [CZE059017] | 7 |
4. | Erben František [CZE065782] | 5 |
5. | Genik Oliver [CZE063893] | 4 |
6. | Kovačevičová Eva [CZE066212] | 2 |
Kategorie JUNIOŘI 7 hráčů systém TABULKA:
1. | Komárek Jiří [CZE065781] | 10 |
2. | Vondrus Tomáš [CZE065778] | 9 |
3. | Jebousková Barbora [CZE052147] | 8 |
4. | Polák Jakub [CZE065783] | 8 |
5. | Mikunda Tomáš [CZE043085] | 7 |
6. | Vokounová Simona [CZE050770] | 7 |
7. | Podlezl Matyáš [CZE065779] | 5 |
Turnaj rodičů a přátel šipek(tabulka):
1. | Genik Michal [CZE000092] | 8 |
2. | Jebousek Luděk [CZE053990] | 6 |
3. | Kovačevič Ljuban [CZE063604] | 4 |
4. | Kotlár Aleš [CZE022819] | 4 |
5. | Macháčková Iva [CZE007729] | 3 |
Sobota 4.RM U Bajerů předměřice nad Labem:
Sobotní program jsme zahájili předáním prstenu pro KRÁLE LIGY a bylo nám ctí předat tuto originální cenu (pečetní stříbrný prsten) Josefovi Klikovi, který v přechozí sezoně působil v týmu Maséři B Hradec Králové a turnaj O KRÁLE 2020/2022 jasně vyhrál a píše se tak do historie Krále LIGY KHK JIh
1. ročník - Mertlík Jiří (Pivaři Habřina)
2. ročník - Sršeň Jiří (Black Sheep)
3. ročník - Klika Josef (Maséři B)
RM v mužích překvapil mladý hráč a amatér svou hrou Krzák Daniel( bez ligové příslušnosti), který nakonec veze domů bronz.
RM žen ovládla Šildbergerová Kateřina a upevnila si tak první pozici v žebříčku KHKJih
Příští RM a poslední v sezoně je na programu 15.10.22(místo hledáme)
Předání PRSTENU pro KRÁLE LIGY - Klika Josef
RM - ženy:
1. | Šildbergerová Kateřina [CZE059131] | 10 |
2. | Meuerová Klára [CZE061568] | 8 |
3. | Čílová Helena [CZE055338] | 7 |
4. | Vokounová Simona [CZE050770] | 4 |
5. | Vyletová Klára [CZE064137] | 4 |
6. | Zimova Eliška [CZE055268] | 3 |
RM - muži:
1. | Klika Josef [CZE012691] |
2. | Krzák Daniel [CZE063251] |
3. | Genik Michal [CZE000092] |
4. | Hošek Josef [CZE029487] |
RM dvojice:
1. | Klika Josef [CZE012691], Genik Michal [CZE000092] |
2. | Hošek Josef [CZE029487], Bernard Vladimír |
3. | Vokoun Leoš [CZE014353], Vyleta Michal [CZE064136] |
4. | Krčmář Ivo [CZE045793], Havlík Jiří [CZE016851] |
kompletní výsledky tunajů si prohlédněte zde