Aktuality
POZOR - doplňte souhlas s GDPR a chybějící fotografie

3.7.2019 18:52 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 4245×

Neodkládejte aktualizaci na poslední chvíli!!!

Na startu nové sezóny proběhl již tradiční automatický výmaz fotografií, které by byly do konce roku starší 10 let. Tentokrát to bylo cca. 1 000 zestárlých fotografií. Je třeba připomenout, že platná fotografie je podmínkou zobrazení hráče na soupisce. A kdo na soupisce není (vidět), nemůže nastoupit k ligovému utkání. Proto si ověřte, zda u svého profilu fotografii máte, a jestliže vám chybí, pošlete aktuální v elektronické podobě na příslušný krajský sekretariát.

Obdobná situace bude i s udělením souhlasu s GDPR. Ten je možné udělit jednoduše elektronicky - viz vpravo nahoře SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ . Od této sezóny je udělení souhlasu potřebné k úplnému zobrazení na soupisce. Pozitivem je, že je to činnost, kterou stačí vykonat jedenkrát a další sezóny již není třeba opakovat.

V níže uvedených tabulkách jsou uvedeni pouze hráči a hráčky, kteří již mají platnou licenci na novou sezónu 2019/2020 a jedna, či obě výše uvedené povinnosti jim chybí. Hráčů, kterým budou tyto chybět, je rozhodně tedy více, ale zveřejňovat budeme průběžně jen ty s platnou licecncí ke dni zveřejnění. Chcete-li se vyhnout pozdějšímu ověřování a doplňování, doporučuji vyřídit si s předstihem souhlas se zpracováním dat a zkontrolovat ve svém profilu přítomnost fotografie.

Inventura chybějícího souhlasu s GDPR a chybějících fotografií licencovaných hráčů k 3. 7. 2019 (zkontrolujte se tedy v obou sloupcích):

Hráči s licencí bez souhlasu s GDPR   Hráči s licenci bez platné fotografie
 
Jméno Reg.číslo Region   Jméno Reg.číslo Region
Adámek Jaroslav CZE004321 STC   Altman Pavel CZE035486 STC
Albrecht Jiří CZE054616 ULK   Antonín Jaroslav CZE063936 STC
Altšmíd Vladimír CZE017693 KVK   Benová Aneta CZE062007 STC
Babka Jiří CZE058259 KVK   Berger Richard CZE002469 STC
Balušík Marek CZE062854 ULK   Bílek Jiří CZE064148 STC
Baran Miroslav CZE064353 ULK   Bilský Martin CZE032473 ULK
Bárta Václav CZE016221 ULK   Bochníček Milan CZE033676 STC
Bařina Vlastimil CZE058134 KVK   Bradáč Petr CZE063969 STC
Bařtipán David CZE040116 ULK   Denk Zdeněk CZE009262 STC
Bebej Luboš CZE027309 STC   Ditrich Stanislav CZE009263 STC
Bečka Miloš CZE039397 ULK   Dočkal Ladislav CZE063763 STC
Benová Aneta CZE062007 STC   Dokoupil Milan CZE036192 ULK
Beständik Jan CZE063055 ULK   Dostál Karel CZE032853 LBK
Bičiště Miroslav CZE010447 LBK   Dropa Vojtěch CZE056373 STC
Bičišťová Marcela CZE024748 LBK   Dupal Jan CZE029220 STC
Blažek Lukáš CZE020293 ULK   Dušek Petr CZE012099 STC
Blažek Tomáš CZE052772 LBK   Emlerová Pavla CZE002922 STC
Blín Václav CZE064247 STC   Falge Josef CZE001872 STC
Bohatý Pavel CZE035306 ULK   Fanta Miroslav CZE035229 ULK
Bohatý Petr CZE043206 ULK   Fojta František CZE035761 ULK
Brabec Vladimír CZE016453 ULK   Freiberg Jakub CZE063694 ULK
Bradna Martin CZE062935 STC   Freiberg Jan CZE064013 ULK
Briš Jan CZE026760 STC   Froněk Miroslav CZE057448 STC
Břehovský Tomáš CZE047480 STC   Fuchs Ondřej CZE033826 STC
Buzek Pavel CZE059532 ULK   Gadicz Tomáš CZE009828 KVK
Buzek Petr CZE048399 ULK   Grauová Irena CZE062218 STC
Bůžková Bohumila CZE000209 KVK   Gunar Michal CZE063544 ULK
Cerman Jaroslav CZE028876 LBK   Hájek Petr CZE034602 ULK
Čadková Jelena CZE047338 ULK   Hajm Jaroslav CZE064392 ULK
Čedík Jakub CZE061439 ULK   Hamplik Josef CZE064220 STC
Čejka Vladimír CZE061928     Hanzlík Tomáš CZE059881 STC
Černý Milan CZE056616 ULK   Hauptman Roman CZE042663 ULK
Černý Roman CZE000550 ULK   Herzog David CZE003977 STC
Čihák Jiří CZE062411 ULK   Hinková Andrea CZE034613 STC
Dandel Petr CZE034695 ULK   Hocková Ilona CZE059907 STC
Dandelová Monika CZE037810 ULK   Holingerová Dana CZE010677 STC
Daniel Roman CZE048354 LBK   Holomucký Tomáš CZE032400 ULK
Dbalá Dagmar CZE003520 STC   Horáček Václav CZE064043 KVK
Denk Zdeněk CZE009262 STC   Horejsková Markéta CZE063461 ULK
Dobiáš Antonín CZE025888 STC   Hruška Petr CZE036391 ULK
Dobiáš Petr CZE012034 KVK   Hubínek Karel CZE034603 ULK
Dobiášovský Jan CZE004543 STC   Choc Jan CZE064262 STC
Dolejš LIbor CZE055480 STC   Janouch Martin CZE035338 STC
Dosadil Petr CZE043332 STC   Jaroš Radek CZE034930 KVK
Douša Jan CZE037971 STC   Jindrová Kateřina CZE033128 ULK
Dreschler Petr CZE064124 ULK   Kálal Martin CZE064014 ULK
Duras Jan CZE050613 ULK   Kalenda Roman CZE036450 STC
Dvořák Antonín CZE040546 ULK   Kamenický Petr CZE063602 STC
Dvořák Miroslav CZE016538 STC   Káva Michal CZE064161 STC
Dzurák Ivan CZE002489 KVK   Klumpar František CZE027619 STC
Eiglová Irena CZE062471 STC   Kolář Vladimír CZE064343 ULK
Eiselt Jan CZE062522 STC   Kopecký Václav CZE063938 STC
Eliášková Zuzana CZE007946 STC   Košátko René CZE002779 STC
Erben Lukáš CZE052506 STC   Kounovská Veronika CZE064038 KVK
Exner Ivan CZE015010 STC   Kováčík Lukáš CZE064123 STC
Fabián Vladimír CZE037520 STC   Krojidlo Ladislav CZE064269 ULK
Falge Josef CZE001872 STC   Kubelka Dominik CZE053624 ULK
Faltus Marek CZE009283 STC   Kusík František CZE015700 KVK
Fazekaš Roman CZE058011 STC   Landigová Kateřina CZE030885 STC
Fejsák Jan CZE020544 STC   Lang Radek CZE048074 STC
Fek Milan CZE052655 STC   Leška Jiří CZE034587 STC
Fialka Michal CZE057886 STC   Lipavský Jiří CZE034448 STC
Fiedler Karel CZE037576 STC   Loskot Jiří CZE028854 ULK
Fiedler Tomáš CZE057564 STC   Lukavský Patrik CZE063999 STC
Filandr Michal CZE041096 STC   Majer Miroslav CZE035285 STC
Fischer Jan CZE008551     Mařata Petr CZE034586 STC
Flos Rudolf CZE029229 STC   Mazur Jakub CZE026322 STC
Fobl Zdeněk CZE033424 STC   Medková Markéta CZE026850 STC
Fořt Stanislav CZE062406 STC   Měrka Martin CZE063024 STC
Fousek Václav CZE046424 ULK   Mizera Jiří CZE035450 LBK
Frejvald Pavel CZE064301 ULK   Nerušil Marek CZE059026 STC
Fridrich Daniel CZE034862 ULK   Nesnídalová Martina CZE064410 KVK
Fryšný Daniel CZE009293 ULK   Nohejl Václav CZE009496 STC
Fuchsová Jaroslava CZE015610 KVK   Novotný Jan CZE005474 ULK
Fürbach Alen CZE064296 ULK   Ogorek Lukáš CZE019666  
Gadicz Tomáš CZE009828 KVK   Ondrášek Karel CZE064286 ULK
Garaj Ondřej CZE029125 STC   Oreský Patrik CZE064162 ULK
Gazdagová Lenka CZE052386 KVK   Pažout Jakub CZE064051 STC
Gerstner Robert CZE004733 KVK   Peca Luboš CZE034585 STC
Götzl Martin CZE012237 ULK   Pečený Livin CZE033001 ULK
Grassl Tomáš CZE026965 STC   Pokorný Miloš CZE032211 STC
Greguška Pavel CZE017709 KVK   Polák Jiří CZE061633 STC
Guzej Jan CZE000720 PLK   Ptáček Miroslav CZE062852 STC
Hájek Milan CZE036356 STC   Rezek Michal CZE064149 STC
Hájek Pavel CZE025935 ULK   Rudolf Zdeněk CZE060261 STC
Hampl Jakub CZE061843 STC   Sedlář Bohuslav CZE064041 KVK
Hampl Petr CZE007468 ULK   Schämmer Karel CZE064040 KVK
Hanek Vladimír CZE015022 STC   Schuller Pavel CZE001539 ULK
Hanták Daniel CZE039926 ULK   Skalický Miroslav CZE023746 STC
Harazim Vlastimil CZE038036 STC   Slapnička Jaroslav CZE008458 STC
Hauptman Roman CZE042663 ULK   Slugeň Jan CZE051506 STC
Havlas Milan CZE003611 LBK   Solnař Jakub CZE036519 ULK
Havlík Oldřich CZE002500 KVK   Staněk Václav CZE064042 KVK
Havlová Alžběta CZE001010     Stankova Martina CZE064235 STC
Havrla Radomír CZE006891 ULK   Strych Jiří CZE032795 STC
Heizer Josef CZE054187 STC   Svoboda Antonín CZE034546 ULK
Hejduk Kamil CZE034476 STC   Sýkora Pavel CZE036263 STC
Hejl Josef CZE023784 STC   Šefl Martin CZE033814 ULK
Hinková Andrea CZE034613 STC   Šembera Kamil CZE032656 ULK
Hirsch David CZE048539 KVK   Šindelář Pavel CZE036446 ULK
Hlavatý Petr CZE054333 ULK   Škopková Kristýna CZE062750 STC
Hlavín Karel CZE037642 STC   Šmíd Vítězslav CZE035231 ULK
Hluchý Roman CZE052382 KVK   Šťastný Václav CZE029697 LBK
Hocková Ilona CZE059907 STC   Šuhajda Ladislav CZE064039 KVK
Hofman Jiří CZE042403 KHK-S   Šulevka Michal CZE063774 ULK
Hofman Martin CZE045683 ULK   Šuman Ivo CZE006088 STC
Hojda Josef CZE019532 KVK   Tancoš Gejza CZE064060 KVK
Hojda Michal CZE003009 KVK   Tar Gabor CZE064242 STC
Hokr Jaromír CZE064297 ULK   Tary Martin CZE039121 ULK
Holeksa Bronislav CZE062231 ULK   Tilz Karel CZE001671 ULK
Holingerová Dana CZE010677 STC   Timko Jiří CZE063465 KVK
Holoubek Martin CZE061153 STC   Tomášek Karel CZE036507 ULK
Honzík Jiří CZE061009 STC   Trubač Ladislav CZE063754 KVK
Honzik Karel CZE017713 KVK   Vaněk Miroslav CZE009161 STC
Horák Michal CZE063468 STC   Vargová Zuzana CZE030469 LBK
Horváth Jiří CZE043603 KVK   Vašica Miroslav CZE009648 STC
Horváth Ladislav CZE009885 KVK   Vlachopulosová Daniela CZE032509 STC
Hoť Vladimír CZE048183 STC   Vlček David CZE014990 STC
Hotárry Jan CZE040531 STC   Vojtěch Jakub CZE031226 ULK
Houba Jaroslav CZE060833 STC   Votava Martin CZE006114 STC
Houdek Pavel CZE048103 STC   Vrábel Milan CZE064031 ULK
Houštěk Josef CZE034246 STC   Zahrádková Dana CZE064052 STC
Hradiská Adéla CZE052448 STC   Zahradník Jiří CZE063968 STC
Hradiská Jaroslava CZE050885 STC   Zelenka Pavel CZE003471 STC
Hradský Pavel CZE000493 STC   Zoulek Jiří CZE033608 STC
Hrebíček Jakub CZE041766 STC        
Hrebíček Marcel CZE041226 STC        
Hrubý Miloš CZE012448 ULK        
Hübšt David CZE044044 STC        
Chadima Petr CZE006313 ULK        
Chalupa Marek CZE058751 KVK        
Chmel David CZE034556 STC        
Chráska Lubomír CZE061474 LBK        
Chráska Lubomír CZE061473 LBK        
Chvojka Adam CZE015051 STC        
Chvojka Jakub CZE063087 STC        
Chyba Luboš CZE045475 STC        
Jandač Zdeněk CZE030257 LBK        
Janeková Drahomíra CZE043113 STC        
Janota Petr CZE059163 ULK        
Jánský Zdeněk CZE044833 STC        
Janů Miroslav CZE006732 ULK        
Januš Jakub CZE005378 ULK        
Jarošová Jana CZE039208 ULK        
Javůrek Ladislav CZE046769 STC        
Jelínek Lukáš CZE036277 STC        
Jeník Pavel CZE064121 ULK        
Jeřábek Michal CZE028139 STC        
Jiránek Miloslav CZE025672 STC        
John Dominik CZE052796 STC        
Kaleta Martin CZE040463 STC        
Kalva Roman CZE061149 STC        
Kalvach Tomáš CZE007212 ULK        
Kapounek Petr CZE061154 STC        
Kima Miroslav CZE050882 STC        
Kinkal Zdeněk CZE061301 KVK        
Klatka Miroslav CZE053688 STC        
Kleiber Jiří CZE062894 STC        
Klindera Stanislav CZE040605 STC        
Knorová Angelika CZE053302 STC        
Kobera Peter CZE055287 STC        
Kobr Aleš CZE001900 STC        
Kodera Pavel CZE000029 STC        
Kohlmistrová Zdenka CZE064407 ULK        
Kolda Stanislav CZE017834 KVK        
Konvalinková Denisa CZE056822 STC        
Konvalinková Vlaďka CZE055857 STC        
Kopálek Petr CZE032472 STC        
Kopernický Daniel CZE061906 STC        
Korf Vladimír CZE017853 KVK        
Kořínek Jiří CZE031423 STC        
Kořínek Tomáš CZE017856 KVK        
Košátko René CZE002779 STC        
Košťák Jiří CZE007688 STC        
Košťál Martin CZE064355 LBK        
Koucký Michal CZE040076 STC        
Koudelka Miloslav CZE041347 STC        
Kout Petr CZE048337 ULK        
Koutský Václav CZE012846 ULK        
Kovář Karel CZE012854 STC        
Kovařík Oldřich CZE010884 STC        
Kovářová Jana CZE046805 ULK        
Kozárik Jaromír CZE060917 STC        
Koziel Tomáš CZE014834 STC        
Kozmon František CZE025469 ULK        
Kreidlová Jiřina CZE061438 ULK        
Krejčík Jiří CZE061760 STC        
Krepčíková Kateřina CZE057747 ULK        
Kriedl Petr CZE061437 ULK        
Kriedl Petr CZE061436 ULK        
Kripner Tomáš CZE012920 STC        
Krotký Václav CZE052383 KVK        
Kroužek Lukáš CZE063090 STC        
Krupka Martin CZE048376 ULK        
Krušinová Ivana CZE048267 STC        
Kříž Filip CZE054136 STC        
Kubánek Jaroslav CZE062395 LBK        
Kubeček Leoš CZE000633 KHK-S        
Kubelka Dominik CZE053624 ULK        
Kuchař Ladislav CZE046763 ULK        
Kuchta Petr CZE046164 STC        
Kundrát Filip CZE040357 PAK        
Kunrt Pavel CZE041495 ULK        
Kupec Roman CZE057295 KVK        
Kůrka Jiří CZE043908 STC        
Kůrková Jiřina CZE043907 STC        
Kurucz Martin CZE003326 ULK        
Kusenda Petr CZE039602 KVK        
Kusík František CZE015700 KVK        
Kutil Pavel CZE050863 STC        
Kvarda Pavel CZE039709 ULK        
Kysilka Marek CZE058442 KVK        
Langr Aleš CZE046374 KHK-S        
Lašťovička Jakub CZE063086 STC        
Lébl Václav CZE009442 STC        
Liška Jaroslav CZE022869 STC        
Lišková Lucie CZE056755 ULK        
Lovaš Josef CZE058335 KVK        
Loviška Antonín CZE060435 KVK        
Lukavský Daniel CZE018001 STC        
Luňáček Martin CZE010994 STC        
Macák Josef CZE006956 ULK        
Mach Jan CZE054993 STC        
Machovec Petr CZE050693 STC        
Makrlík Martin CZE003459 KVK        
Malát Jan CZE050992 ULK        
Maliňák Roman CZE013132 ULK        
Malinovský Jiří CZE002349 KVK        
Malý Jakub CZE045710 STC        
Malý Radek CZE046250 ULK        
Malysz Radoslav CZE054134 STC        
Marvan Jiří CZE007837 STC        
Mařík Rudolf CZE055834 STC        
Matoušek Lukáš CZE050362 STC        
Matyk Jaroslav CZE048889 STC        
Matysík Miroslav CZE001919 STC        
May Josef CZE037692 ULK        
Mazur Jakub CZE026322 STC        
McKay Brian Daragh CZE020874 STC        
Melcer Aleš CZE017654 STC        
Melcer Vít CZE017655 STC        
Mezek Miloš CZE030645 STC        
Minár Ota CZE002101 STC        
Mišutová Vendula CZE058872 STC        
Mollaev Murat CZE050213 STC        
Moša Martin CZE061067 STC        
Mrňák Ondřej CZE022170 STC        
Mužíková Hana CZE054291 STC        
Müller Michal CZE047851 ULK        
Müller Tomáš CZE054279 STC        
Navrátil Jaroslav CZE062447 ULK        
Nejedlý Luboš CZE007849 ULK        
Němeček Marek CZE062521 STC        
Nesládek Martin CZE037571 STC        
Nesládek Pavel CZE043223 STC        
Nesnídalová Martina CZE064410 KVK        
Nesvadba Petr CZE056640 STC        
Neuman Roman CZE043830 ULK        
Niederle Pavel CZE015074 STC        
Nimmerfroh Vincenc CZE015089 STC        
Nohejl Václav CZE009496 STC        
Novák Igor CZE025690 KVK        
Novák Jiří CZE051084 STC        
Nováková Tereza CZE049853 STC        
Novotný Filip CZE054127 STC        
Novotný Jan CZE005474 ULK        
Novotný Jiří CZE009507 STC        
Novotný Otakar CZE037679 STC        
Novotný Tomáš CZE052144 ULK        
Odleváková Zdeňka CZE058881 KVK        
Ogorek Lukáš CZE019666          
Olšák Pavel CZE051332 STC        
Olšák Rudolf CZE053066 STC        
Opat Jan CZE002362 ULK        
Ottenschläger Radek CZE026492 ULK        
Paiš Marcel CZE055854 STC        
Pajičová Věra CZE043139 ULK        
Palarec Martin CZE056975 STC        
Pálko Jan CZE008212 KVK        
Panovský Vladimír CZE061475 LBK        
Pecánek Martin CZE044169 STC        
Pecánek Viktor CZE044168 STC        
Pecho Dan CZE056496 STC        
Pejsar Milan CZE011188 KVK        
Perka František CZE061010 STC        
Pertlík Karel CZE044051 STC        
Pešička Vlastimil CZE008425 STC        
Pešout Michal CZE033140 STC        
Petrák Jan CZE054226 STC        
Petráková Kateřina CZE061116 STC        
Petro Jan CZE061981 STC        
Pikora Martin CZE039668 STC        
Podivínský Radoslav CZE057200 STC        
Podolka Michal CZE048109 STC        
Podolka Radek CZE048105 STC        
Pohanka Filip CZE064298 ULK        
Pokorný Jan CZE007520 STC        
Pokorný Ladislav CZE006654 STC        
Poláček Vojtěch CZE037651 STC        
Poláčková Alena CZE057981 STC        
Polák Jiří CZE061633 STC        
Pospíšil Ivan CZE061097 STC        
Rensa Jiří CZE003724 STC        
Richtr David CZE053866 STC        
Rohm Tomáš CZE007874 KVK        
Rollová Nikola CZE055320 STC        
Rotek Jan CZE064354 LBK        
Ruban Antonín CZE055856 STC        
Rusak Sergej CZE004068 STC        
Růžička Jakub CZE047707 ULK        
Růžička Jan CZE061407 ULK        
Růžička Josef CZE027945 STC        
Růžička Miroslav CZE056235 STC        
Rychlý Luboš CZE037182 ULK        
Řepa Jan CZE052817 STC        
Řídký Jan CZE031736 STC        
Sahulka Vladimír CZE061131 STC        
Samec Zdeněk CZE002132 STC        
Sekerák Tomáš CZE006785 ULK        
Semerád Milan CZE048185 STC        
Semsch Petr CZE061622 ULK        
Schaffer Antonín CZE002135 KVK        
Schlögel Otta CZE054234 STC        
Schuller Pavel CZE001539 ULK        
Sinkule Jiří CZE057293 KVK        
Skála Pavel CZE026877 KVK        
Sládek Jiří CZE021070 STC        
Sládek Roman CZE040530 STC        
Sluková Lucie CZE061119 STC        
Smejkal Vojtěch CZE007326 STC        
Smolík Václav CZE011338 STC        
Smrštík Michal CZE021143 KVK        
Sokol Marek CZE061036 ULK        
Soukup Radek CZE010231 STC        
Spěváček Milan CZE046917 STC        
Srba Michal CZE001256 STC        
Staněk Tomáš CZE027896 STC        
Stehlík Jaroslav CZE051586 STC        
Straňák Petr CZE057768 STC        
Stuchlík Jakub CZE039925 ULK        
Sunkovský Ivan CZE006428 ULK        
Svejkovská Pavlína CZE031888 STC        
Svoboda David CZE043811 STC        
Svoboda Pavel CZE019789 STC        
Svoboda Petr CZE042500 STC        
Svozil Miroslav CZE015471 STC        
Šanda Jakub CZE051404 STC        
Šantrůček Jan CZE013951 KVK        
Šebesta Petr CZE037573 STC        
Šébl Miloslav CZE013963 STC        
Šedý Miroslav CZE013971 ULK        
Šenkeřík Hynek CZE041283 ULK        
Ševčík Radek CZE017360 ULK        
Šimek Martin CZE037688 ULK        
Šimek Milan CZE002404 STC        
Škaloudová Lenka CZE062502 LBK        
Šmejkal Roman CZE063045 STC        
Šmíd Přemysl CZE048813 STC        
Šmídmajer Jaroslav CZE051967 KVK        
Šmídmajer Karel CZE046216 KVK        
Šprinc Milan CZE041953 ULK        
Štamfest Martin CZE052489 STC        
Štěpánek Luboš CZE056855 STC        
Štěpnička Miloš CZE062371 STC        
Šturma Miloš CZE059653 STC        
Šulcová Jiřina CZE042072 ULK        
Tichý Josef CZE000380 ULK        
Tilz Karel CZE001671 ULK        
Tiosavljevič Radomil CZE043057 STC        
Tkáč Petr CZE028932 ULK        
Toman Jan CZE005590 PLK        
Toman Václav CZE037518 STC        
Tomek Jan CZE054992 STC        
Topolčan Lukáš CZE062039 STC        
Trégr Ladislav CZE059887 ULK        
Trejbal Pavel CZE033515 STC        
Troszok Jaroslav CZE005594 STC        
Trs Lukáš CZE053646 STC        
Truksa Pavel CZE061151 STC        
Třísko Martin CZE023755 LBK        
Tuček Tomáš CZE015530 STC        
Turan Michal CZE000228 ULK        
Tvrdík Ondřej CZE054991 STC        
Tvrdík Patrik CZE041493 ULK        
Tvrdý Karel CZE049733 STC        
Urban Pavel CZE042100 ULK        
Uřídil František CZE049583 STC        
Uřidil Michal CZE043012 STC        
Uřidil Tomáš CZE043013 STC        
Vacek Lukáš CZE056786 STC        
Václavík Josef CZE039417 STC        
Václavík Tomáš CZE002166 LBK        
Václavíková Soňa CZE000491          
Vagner Linda CZE054519 ULK        
Vach Marcel CZE043467 STC        
Vašíř Milan CZE007109 STC        
Vavřina Marek CZE061152 STC        
Veigert Jiří CZE005616 STC        
Verner Otakar CZE006415 STC        
Veselá Anna CZE061117 STC        
Veselý František CZE040984 KVK        
Veselý Jakub CZE054359 STC        
Veselý Radek CZE063311 STC        
Vidlář Lukáš CZE023662 STC        
Vítek Miloš CZE029623 KHK-S        
Vítová Helena CZE052460 KVK        
Vladař Karel CZE008801 PLK        
Vlček David CZE014990 STC        
Volf Přemysl CZE044776 STC        
Vonaký Radek CZE009669 STC        
Vondráček Zbyněk CZE042182 KVK        
Vondrák Václav CZE002433 STC        
Vopálenský Miroslav CZE048542 KVK        
Vorlíček Petr CZE043156 ULK        
Vošický Petr CZE046759 KVK        
Vrabec Martin CZE033510 STC        
Vrábel Jaroslav CZE040994 STC        
Vršecký David CZE033994 STC        
Zach Jakub CZE003470 STC        
Hledaný text:
Publikován od:
Publikován do:
Autor článku:
Ve všech krajích:
Ve všech sekcích:

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.7.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.7.2019 09:26:56