Aktuality
Základní část Extraligy KHKJIh je u konce

8.2.2019 11:07 | Bernard Vladimír | Přečteno: 203×

připomeňme si jak se bude hrát dál po základní části soutěže

Extraliga má před sebou poslední kolo základní části a tak připomínáme co se bude dít dál.

Zde tabulka předposledního kola HLS ExL:

Pořadí

Družstvo

Kol

V

VP

R

PP

P

K

Skore

Legy

BO

1

Pivaři Habřina

17

15

0

0

0

2

0

207:99

469:272

45

2

Truhles Hradec Králové

17

14

1

0

0

2

0

202:105

455:288

44

3

The Badgers Kostelec nad Orlicí

17

9

3

0

1

4

0

186:124

416:322

34

4

Sharks Hradec Králové

17

8

2

0

1

6

0

158:151

383:370

29

5

Rebelové Myštěves

17

5

1

0

5

6

0

157:155

388:370

22

6

Čertovi švagři Hradec Králové

17

6

0

0

2

9

0

132:176

323:409

20

7

Bludný šípy XXL Hradec Králové

17

4

4

0

0

9

0

127:183

318:430

20

8

Vlčáci 2011 Štít

17

3

3

0

0

11

0

123:186

310:420

15

9

Notorklub Sopotnice

17

3

1

0

3

10

0

122:188

326:419

14

10

Zippo team Štít

17

2

1

0

4

10

0

132:179

328:416

12

Finálová část Extraliga KHKJIH + Sever

- o titul - tvoří ji 8 kol; hrají týmy na 1. - 4. místě ( JIH 4 + Sever 4 = celkem 8 týmů); týmu se do tabulky "finálové části" započítávají výsledky dosažené jen s týmy, se kterými postoupil ze "základní části" (kontumace v "základní části" se automaticky přenášejí do "finálové části"); tým hraje systémem každý s každým 2x (= doma X venku) s týmy, se kterými se neutkal v "základní části" => se skupinou Sever

Finálová část o udržení:

Družstva na 5.- 10 .místě konečné tabulky základní části hrají znovu každý z každým o udržení dvou kolově,  týmům se do tabulky "O udržení" započítávají výsledky dosažené jen s týmy, se kterými zůstal v "základní části" (kontumace v "základní části" se automaticky přenášejí do "O udržení")

- termín losování Finálové části ExL - 26. 2.2019

- termín losování „Udržení“ ExL – 4.3.2019 1.kolo 12.3.2019

    Termíny HLS O TITUL (domácí oblast)

5.3.    úterý (J)       16. 4.    úterý (J)

12.3.    úterý (J)      5. 5.    neděle (S)

24.3.    neděle (S)   19. 5.    neděle (S)

31.3.    neděle (S)

9.4.    úterý (J)

   

 

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.2.2019 13:28

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 23.2.2019 13:28:05