Aktuality
Licencovaní hráči bez fotografií

29.8.2018 19:40 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 4656×

K 30. 8. 2018

Hráči bez fotografie nejsou na soupisce týmu a nemohou nastoupit k soutěžnímu utkání. Je tedy v zájmu nejen samotných hráčů, ale především vedoucích a předsedů, aby si níže uvedený seznam prověřili a příslušně konali.

Hráči jsou řazeni abacedně v pořadí - kraj - příjmení 

Region Jméno Reg.číslo Klub
  Krempl Miroslav CZE038598  
  Paulovič Josef CZE015866  
  Pelán Tomáš CZE007516  
  Svoboda Petr CZE025093  
  Weidlová Jana CZE000264  
Jihočeský Beneda Petr CZE017675 Farao team T.Sviny
Jihočeský Bohony Daniel CZE000803 Matouš team Dobrkovská Lh.
Jihočeský Filo Pavel CZE033418 KŠ Grobián Lenora
Jihočeský Churanová Zuzana CZE061645 DC Scorpio Větřní
Jihočeský Jiřikovský David CZE061646 DC Scorpio Větřní
Jihočeský Jonák Jan CZE031127 ŠK Těmice
Jihočeský Košík Josef CZE061774 KŠ Grobián Lenora
Jihočeský Kovačík Martin CZE027403 DC Laser České Budějovice
Jihočeský Kovář Jakub CZE061775 KŠ Grobián Lenora
Jihočeský Strapek Lubomír CZE032306 Tereza Nové Hrady
Jihočeský Štrob Jiří CZE018345 DC Scorpio Větřní
Jihočeský Tomková Olga CZE061766 Sochorky Kvasejovice
Jihočeský Tóthová Monika CZE029342 A je to! Třeboň
Jihočeský Valovič Marián CZE015386 Bílá růže Horažďovice
Jihočeský Vavřina Miroslav CZE035756 KŠ Grobián Lenora
Jihočeský Zeman Martin CZE061773 KŠ Grobián Lenora
Jihomoravský Abrahámek Petr CZE001470 Stavba Brno
Jihomoravský Baláž František CZE059034 DC Pivárna Sloup A
Jihomoravský Bejčková Veronika CZE054080 UDO Holštejn
Jihomoravský Calta Josef CZE061737 Bestie Bučovice
Jihomoravský Calta Martin CZE061736 Bestie Bučovice
Jihomoravský Čermáková Nikola CZE061367 1.ŠK U Všech svatých
Jihomoravský Haluza Marek CZE059938 Pivní Komando M 13
Jihomoravský Hebelka Alois CZE004368 Alejak Sokec Boskovice
Jihomoravský Hrubanová Radka CZE060255 Pohodáři - šipky nás baví Brno
Jihomoravský Chmelař Filip CZE059448 Stavba Brno
Jihomoravský Chovanec Pavel CZE024849 Pivní Komando M 13
Jihomoravský Kokrda Ivo CZE040450 Ex na Ex B
Jihomoravský Koláb Zdeněk CZE061349 Frčky Ivančice
Jihomoravský Kříž Milan CZE031045 Skurut Hai Brno
Jihomoravský Lesko Michal CZE061738 Bestie Bučovice
Jihomoravský Lipková Michaela CZE026221 Star team by Laso
Jihomoravský Marečková Tereza CZE056657 Darts of the Dark Side
Jihomoravský Mikulášek Ondřej CZE060342 DC Bikers Sloup B
Jihomoravský Nečas Tomáš CZE061388 DC Bikers Sloup B
Jihomoravský Opletalová Veronika CZE040447 Mistři netrénujou A
Jihomoravský Pelikán Patrik CZE061687 DC Milénium Bystřice n P.
Jihomoravský Pokuta Michal CZE013531 DC Raptors Brankovice
Jihomoravský Psotová Dáša CZE057690 DC Orca Brno
Jihomoravský Štipčák Petr CZE061366 Pivní Komando M 13
Jihomoravský Štrof Petr CZE059065 DC Pivárna Sloup A
Jihomoravský Trochta Jaroslav CZE014171 Psí Vojáci Bučovice
Jihomoravský Urbánek Miroslav CZE005069 Pohodáři - šipky nás baví Brno
Jihomoravský Vaško David CZE059169 Star team by Laso
Jihomoravský Vykoukal Pavel CZE020128 Bestie Bučovice
Jihomoravský Zítková Andrea CZE050727 Grácie Brno
Kr.Hradecko-jih Cejpek Tomáš CZE061580 Rakeťáci Hradec Králové
Kr.Hradecko-jih Jeřábek Jan CZE017013 Mimoni Chudeřice
Kr.Hradecko-jih Juránková Anna CZE061541 Rakeťáci Hradec Králové
Kr.Hradecko-jih Kocek Jiří CZE017786 DC Devils Hradec Králové
Kr.Hradecko-jih Malach Matěj CZE051928 ŠK Maséři Hradec Králové
Kr.Hradecko-jih Mikulová Jana CZE003207 DC Vrtule XXL Hradec Králové
Kr.Hradecko-jih Novotná Kateřina CZE061563 Rakeťáci Hradec Králové
Kr.Hradecko-jih Podstavek Michal CZE007237 The Badgers Kostelec n/O
Kr.Hradecko-jih Roček Martin CZE031470 Barracuda Hradec Králové
Kr.Hradecko-jih Řebíček Jakub CZE061423 Repre Březhrad
Kr.Hradecko-jih Sklenář Petr CZE061422 Repre Březhrad
Kr.Hradecko-jih Valášková Iveta CZE031110 Tygři z Neznášova C
Kr.Hradecko-sever Červinka Milan CZE015828 P&R Radim
Kr.Hradecko-sever Klempár Ctibor CZE022022 P&R Radim
Kr.Hradecko-sever Mikulka Jiří CZE033182 Pistolníci Dolní Kalná
Kr.Hradecko-sever Mlatečková Věra CZE003208 TJ Baník Žacléř
Karlovarsko Jurečková Lucie CZE040982 DC Březová
Karlovarsko Köhler Martin CZE029973 DC Březová
Karlovarsko Moris Pavel CZE000745 DC ALEX SOKOLOV
Karlovarsko Rubáš Jiří CZE015736 DC Březová
Karlovarsko Svoboda Stanislav CZE015538 DC Březová
Karlovarsko Valdman Václav CZE061857 DC ALEX SOKOLOV
Liberecko Kain Aleš CZE029605 Smajlíci Liberec
Moravskoslezsko Byrtus Jiří CZE061272 DC Boconi Bocanovice
Moravskoslezsko Czudek Petr CZE061274 DC Boconi Bocanovice
Moravskoslezsko Čelovský Jan CZE024285 Řízci z Výškovice
Moravskoslezsko Černý Radek CZE061206 Cafe bar GrossOpava
Moravskoslezsko Dragon Rostislav CZE061310 Cafe bar GrossOpava
Moravskoslezsko Fiala Bedřich CZE061216 Bo.Co Fifejdy
Moravskoslezsko Fiala Patrik CZE061211 Bo.Co Fifejdy
Moravskoslezsko Górecki Adam CZE061215 Bo.Co Fifejdy
Moravskoslezsko Guřanová Veronika CZE057160 Rubín Red Stones Ostrava
Moravskoslezsko Holič Jiří CZE061271 DC Boconi Bocanovice
Moravskoslezsko Janíček Petr CZE061280 DC Moravia Frýdek-Místek
Moravskoslezsko Korčák Petr CZE061308 Assasini Ostrava
Moravskoslezsko Kretek Dominik CZE061273 DC Boconi Bocanovice
Moravskoslezsko Kretek Filip CZE061779 DC Boconi Bocanovice
Moravskoslezsko Ladner Ondřej CZE060193 Mistři Ostrava
Moravskoslezsko Lifart Pavel CZE061213 Bo.Co Fifejdy
Moravskoslezsko Lifartová Ivana CZE061214 Bo.Co Fifejdy
Moravskoslezsko Lipowski Adam CZE061270 DC Boconi Bocanovice
Moravskoslezsko Litvík Marek CZE061212 Bo.Co Fifejdy
Moravskoslezsko Matějek Oto CZE061311 Cafe bar GrossOpava
Moravskoslezsko Rudl Ondřej CZE013650 DC Robini Palkovice
Moravskoslezsko Smuda Otto CZE061309 Assasini Ostrava
Moravskoslezsko Šup Michal CZE061486 U Dvoru Ostrava
Moravskoslezsko Tošková Kateřina CZE061207 Cafe bar GrossOpava
Moravskoslezsko Vajdíková Ivana CZE061205 ŠK Ural Ostrava
Moravskoslezsko Weissmann Petr CZE026063 Slezští rytíři Karviná
Pardubicko Bureš Adam CZE034089 Macanda Pardubice
Pardubicko Buriánek Stanislav CZE031667 Respekt Huntovna Polička
Pardubicko Drdúl David CZE061354 U Gabči Moravská Třebová
Pardubicko Hanč Petr CZE032971 Vječná Žízeň Dřenice II
Pardubicko Hendrych Tomáš CZE031666 Respekt Huntovna Polička
Pardubicko Málková Veronika CZE030710 Penalta Chrudim
Pardubicko Moravec Jaroslav CZE024713 DC Ptáci Poběžovice
Plzeňsko Belancová Martina CZE031951 ŠK Konec Světa Hyršov
Plzeňsko Borowski Martin CZE008112 AŠKK FJ Sokol Vejprnice
Plzeňsko Fischer Jan CZE033349 ŠK Chodov
Plzeňsko Kantoříková Renata CZE059283 DC Holoubkov
Plzeňsko Kupka Tomáš CZE061693 ŠK Hrášci Klatovy
Plzeňsko Rampulová Magdaléna CZE056882 ŠK Hrášci Klatovy
Plzeňsko Smokoň Petr CZE023276 ŠK Amorovo Šípy Haltrava
Plzeňsko Stýblová Pavlína CZE058651 DC Holoubkov
Stř.Č. & Praha Barvínek Daniel CZE060858 AC Moskyt Praha
Stř.Č. & Praha Brelyk Vitalij CZE022479 Eden Vrdy
Stř.Č. & Praha Budská Klára CZE060991 Hole in One Praha
Stř.Č. & Praha Csalfa Attila CZE057398 Saloon Brandýs nad Labem
Stř.Č. & Praha Čeladník Miloslav CZE057040 Saloon Brandýs nad Labem
Stř.Č. & Praha Demeter Róbert CZE057039 Saloon Brandýs nad Labem
Stř.Č. & Praha Falge Josef CZE001872 DC Falcon Praha
Stř.Č. & Praha Fiedler Tomáš CZE057564 Saloon Brandýs nad Labem
Stř.Č. & Praha Filip Jan CZE061017 Lipánci Přehvozdí
Stř.Č. & Praha Fleischmann Otto CZE000918 Spolek Neratovických Šipkařů
Stř.Č. & Praha Heblíková Adéla CZE061150 Eden Vrdy
Stř.Č. & Praha Hejduk Kamil CZE034476 DC Šemík Neumětely
Stř.Č. & Praha Holoubek Martin CZE061153 Eden Vrdy
Stř.Č. & Praha Homola Radek CZE043184 Saloon Brandýs nad Labem
Stř.Č. & Praha Jeřábek Michal CZE028139 Eden Vrdy
Stř.Č. & Praha Jeřábek Michal CZE061158 Eden Vrdy
Stř.Č. & Praha Kapounek Petr CZE061154 Eden Vrdy
Stř.Č. & Praha Káš Jiří CZE061157 Eden Vrdy
Stř.Č. & Praha Kaše Jiří CZE034272 Panděras Praha
Stř.Č. & Praha Kňákal Jakub CZE061156 Eden Vrdy
Stř.Č. & Praha Louvar Vladimír CZE004770 ŠK Střelky  Veltruby
Stř.Č. & Praha Malý Jan CZE061162 Saloon Brandýs nad Labem
Stř.Č. & Praha Marková Helena CZE060809 DC Los Číčos Praha
Stř.Č. & Praha Matoušek Lukáš CZE050362 Saloon Brandýs nad Labem
Stř.Č. & Praha Múčka Martin CZE061155 Eden Vrdy
Stř.Č. & Praha Nicek Pavel CZE034368 Rozdělovský Péčko Kladno
Stř.Č. & Praha Novák Miloslav CZE061029 Postřižinský expres Nymburk
Stř.Č. & Praha Nový Nikolas CZE053353 DC Helou&Wen Praha
Stř.Č. & Praha Palarec Martin CZE056975 Saloon Brandýs nad Labem
Stř.Č. & Praha Řehka Petr CZE060772 K2 Říčany
Stř.Č. & Praha Smejkal Vojtěch CZE007326 AC Moskyt Praha
Stř.Č. & Praha Smělý Lukáš CZE061129 Norci Úmonín
Stř.Č. & Praha Truksa Pavel CZE061151 Eden Vrdy
Stř.Č. & Praha Vlčková Veronika CZE048167 ŠK Na Vršku Praha
Stř.Č. & Praha Volf Přemysl CZE044776 Saloon Brandýs nad Labem
Stř.Č. & Praha Vrba Miloš CZE009186 DC Podlesáci Králův Dvůr
Stř.Č. & Praha Záruba Jan CZE025475 STS Moskovice Praha
Ústecko Bárta Zbyněk CZE016222 Horejsovci Lišany
Ústecko Bartůněk Pavel CZE032887 ŠK Pokratická hospůdka
Ústecko Benek Pavel CZE020404 Zelenáči Prosetice
Ústecko Friedrich Radek CZE032951 Hrozen Ploskovice
Ústecko Hoffmann Jiří CZE059498 Metro music club
Ústecko Kolář Václav CZE012750 Synot bar Žatec
Ústecko Krepčík František CZE031212 Sokolovna Lom
Ústecko Michal Roman CZE017522 Torzo Bílina
Ústecko Sajda Josef CZE032383 Metro music club
Ústecko Sanejstr Stanislav CZE033283 Těžké váhy Liběšice
Ústecko Sehnal Jiří CZE030692 Přeborníci Hrob
Ústecko Scholze Kamil CZE029976 Oceloti Most
Ústecko Slavíková Lucie CZE013416 Skrblíci Bítozeves
Ústecko Staroba Zdeněk CZE056563 U Charlieho Most
Ústecko Sůra Jiří CZE031244 Black Benešov n/P.
Ústecko Tobischová Jana CZE010762 Na Rozcestí Podbořany
Ústecko Tůma Tomáš CZE032324 Metro music club
Ústecko Vančura Tomáš CZE029096 Kotelníci Most
Ústecko Vašíček Marek CZE061443 Vyprahlo Čáslavka
Zlínsko Adamuška Martin CZE027022 Dartagnans Vsetín
Zlínsko Dvořák Petr CZE031345 Salamanders Vsetín
Zlínsko Haničák Zdeněk CZE031348 Dartagnans Vsetín
Zlínsko Horkel Jaroslav CZE031150 Salamanders Vsetín
Zlínsko Škrabánek Karel CZE031347 Salamanders Vsetín
Zlínsko Žárský Radovan CZE027020 Buď a nebo Huslenky

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 07:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 07:46:30