Započítané turnaje hráče
UŠO > Jihomoravský kraj > Započítané turnaje hráče (1-34/34)
 NáhledTiskNahoru

Pazio Marek

Bastr team Brno

E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Morava

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Pořadí: 38 | Turnajů: 34 | Body: 34

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
Akce
20.4.20247MJM Open - Bejvávalo U Kolečka IIIPisarovičová LucieBrno - Bejvávalo u KolečkaC9.1
20.4.20240Reg.Master JMOŠS dvojice mužiPokorný MichalObřany - ObřanyB17.1
20.4.20240Reg.Master JMOŠS mužiPokorný MichalObřany - ObřanyB25.1
17.4.20246MJM Open - Tatran Kohoutovice IIPokorný MichalBrno - TatranC2.1
16.4.20245MJM Open - Na Kulecu Brno IIKeprtová GabrielaBrno - Na KulecuC1.1
15.4.20244MJM Open - Yellou Fish Brno IIKulich MilošBrno - Yellow fishC3.1
9.4.20244MJM Open - Na Kulecu Brno IIKeprtová GabrielaBrno - Na KulecuC1.1
2.4.20243MJM Open - Na Kulecu Brno IIKeprtová GabrielaBrno - Na KulecuC5.1
31.3.20243MJM Open - Yellou Fish Brno IIKulich MilošBrno - Yellow fishC9.1
30.3.20242MJM Open - Bejvávalo U Kolečka IIIPisarovičová LucieBrno - Bejvávalo u KolečkaC7.1
16.3.20240Open JMOŠS jednotlivciDubovec JurajBrno- Obřany - OrlovnaC33.1
16.3.20240Open JMOŠS jednotlivciDubovec JurajBrno- Obřany - OrlovnaC33.1
9.3.20243Místní Open 501 DOPisarovičová LucieBrno - Bejvávalo u KolečkaC9.1
5.3.20249MJM Open - Na Kulecu Brno IKeprtová GabrielaBrno - Na KulecuC13.1
4.3.20249MJM Open - Yellou Fish Brno IKulich MilošBrno - Yellow fishC6.1
17.2.20242Místní Open 501 DOPisarovičová LucieBrno - Bejvávalo u KolečkaC3.1
10.2.20240Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajBrno- Obřany - OrlovnaB49.1
7.2.20245MJM Open - Na Kulecu Brno IKulich MilošBrno - Ns KulecuC12.1
3.2.20249MJM Open - Bejvávalo U Kolečka IKačanolli FitimBrno - Bejvávalo U KolečkaC9.1
3.2.20240Místní Open 501 DOBičan RobertBrno - Na KulecuC13.1
22.1.20244MJM Open - Topas Club Brno IKříž MartinBrno - Topas ClubC3.1
19.1.20241Místní Open 501 DOKopuletý MichalBrno - m13 darts clubC1.1
13.1.20240Reg.Master JMOŠS dvojice mužiDubovec JurajBrno- Obřany - OrlovnaB33.1
13.1.20240Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajBrno- Obřany - OrlovnaB49.1
30.12.20230Místní Open 501 DOPisarovičová LucieBrno - Bejvávalo u KolečkaC17.1
28.12.20236MJM Cricket - Bejvávalo U Kolečka XPisarovičová LucieBrno - Bejvávalo u KolečkaC7.1
25.12.20230Místní Open 501 DOPisarovičová LucieBrno - Bejvávalo u KolečkaC9.1
23.12.20235MJM Open - Bejvávalo U Kolečka XPisarovičová LucieBrno - Bejvávalo u KolečkaC5.1
21.12.202310MJM Cricket - Tatran Kohoutovice VPokorný MichalBrno - TatranC5.1
21.12.20234MJM Open - Bejvávalo U Kolečka XPisarovičová LucieBrno - Bejvávalo u KolečkaC4.1
19.12.20236MJM Cricket - Yellou Fish Brno VKulich MilošBrno - Yellow fishC3.1
16.12.20233MJM Open - Bejvávalo U Kolečka XKačanolli FitimBrno - Bejvávalo U KolečkaC1.1
1.12.20238MJM Open - Bejvávalo U Kolečka IXVoborný JiříBrno - Bejvávalo u Kolečka, Kotlářská 51C9.1
1.12.20238MJM Open - Topas Club Brno IKříž MartinBrno - Topas ClubC5.1
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 23:38:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement