Započítané turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Započítané turnaje (1-50/309)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY kat D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 88 | Turnajů: 309

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
30.6.2020 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick II   Restaurace Hattrick 13 21 C
27.6.2020 Strmeň Cup - U Kolečka V   Bejvávalo U Kolečka 18 20 C
26.6.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno III   Bar Excalibur 18 23 C
26.6.2020 Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice II   Bar Kuželna Rosice 21 19 C
26.6.2020 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa III   Kometa Pub U Lasa 6 17 C
25.6.2020 Strmeň Cup - Hotel Omega Brno III   Hotel Omega 18 17 C
24.6.2020 Strmeň Cup - M13 Darts club III   M 13 Darts Club 8 21 C
24.6.2020 Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice III   Tatran Kohoutovice 17 21 C
23.6.2020 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček II   Club 2V Vyškov 14 20 C
23.6.2020 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick II   Restaurace Hattrick 15 20 C
22.6.2020 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup III   Bar U Kola Sloup 14 21 C
19.6.2020 StrC Cricket - Bar Excalibur Brno II   Bar Excalibur 22 24 C
19.6.2020 StrC Cricket - Restaurace Fako II   Restaurace Fako 14 20 C
19.6.2020 StrC Cricket - Restaurace U Lasa II   Kometa Pub U Lasa 11 22 C
19.6.2020 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III   Sport Aréna Třebíč 18 19 C
18.6.2020 Strmeň Cup - Hotel Omega Brno III   Hotel Omega 14 19 C
18.6.2020 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry III   Snack bar Jerry 18 21 C
17.6.2020 Strmeň Cup - M13 Darts club III   M 13 Darts Club 10 20 C
17.6.2020 Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice III   Tarran Kohoutovice 10 19 C
15.6.2020 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup III   Bar U Kola Sloup 12 21 C
13.6.2020 3 Rocky Cup - základní   Bar Rocky 15 15 C
13.6.2020 Open JMOŠS jednotlivci   Matty Aréna 9 15 C
12.6.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II   Bar Excalibur 14 20 C
12.6.2020 Strmeň Cup - Restaurace Fako II   Restaurace Fako 14 20 C
12.6.2020 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III   Sport Aréna Třebíč 15 20 C
11.6.2020 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry III   Snack bar Jerry 18 21 C
11.6.2020 Strmeň Cup - U Kolečka V   Bejvávalo U Kolečka 17 20 C
10.6.2020 StrC Cricket - M13 Darts club II   M 13 Dats Club 13 23 C
10.6.2020 Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice III   Tatran Kohoutovice 9 19 C
9.6.2020 StrC Cricket - Bílovice nad Svitavou II   Bílovice nad Svitavou 13 23 C
9.6.2020 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček II   Club 2V Vyškov 14 20 C
9.6.2020 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick II   Restaurace Hattrick 16 21 C
8.6.2020 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup III   Bar U Kola Sloup 13 21 C
8.6.2020 Strmeň Cup - Yellou Fish Brno II   Yellow fish 5 18 C
6.6.2020 Strmeň Cup - Pivnice Na Sýpce II   Pivnice Na Sýpce 7 18 C
6.6.2020 Strmeň Cup - U Kolečka V   Bejvávalo U Kolečka 18 21 C
6.6.2020 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč I   U Lesíka Třebíč 10 18 C
5.6.2020 StrC Cricket - Star Arena Třebíč II   Star Aréna Třebíč 15 22 C
5.6.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II   Bar Excalibur 16 19 C
5.6.2020 Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice II   Bar Kuželna Rosice 17 21 C
5.6.2020 Strmeň Cup - Restaurace Fako II   Restaurace Fako 18 20 C
5.6.2020 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa II   Kometa Pub U Lasa 21 22 C
4.6.2020 StrC Cricket - Snack Bar Jerry II   Snack bar Jerry 16 23 C
4.6.2020 Strmeň Cup - Hotel Omega Brno III   Hotel Omega 19 21 C
4.6.2020 Strmeň Cup - U Kolečka V   Bejvávalo U Kolečka 18 21 C
3.6.2020 StrC Cricket - Sport bar XXL Rájec II   Rájec 10 22 C
3.6.2020 Strmeň Cup - M13 Darts club II   M 13 Darts Club 14 19 C
3.6.2020 Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice III   Tatran Kohoutovice 9 18 C
2.6.2020 StrC Cricket - Horácká pivnice II   Horácká pivnice 14 21 C
2.6.2020 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček II   Club 2V Vyškov 14 20 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.7.2020 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.7.2020 18:39:05