Započítané turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Započítané turnaje (1-50/114)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY kat C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 29 | Turnajů: 114

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
8.12.2020StrC Cricket - Kul. her. Šilingrák IV Kulečníková herna Šilingrák1216C
3.10.2020StrC Cricket - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka2523C
25.9.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice III Bar Kuželna Rosice2022C
24.9.2020Strmeň Cup - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka1018C
19.9.20200Strmeň Cup - 1. Kr. finále ženyDubovec JurajBrno- Jundrov - Hospůdka Na hřišti713B
17.9.2020Strmeň Cup - Pivn. Papučárna Blansko III Papučárna Blansko1220C
17.9.2020Strmeň Cup - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka1320C
15.9.2020StrC Cricket - Restaurace Hattrick III Restaurace Hattrick1824C
10.9.2020Strmeň Cup - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka1318C
5.9.2020Reg.Master JMOŠS ženyPokorný MichalPopovice u Rajhradu1011B
5.9.2020Strmeň Cup - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka1920C
4.9.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa IV Kometa Pub U Lasa2224C
3.9.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno IV Hotel Omega2122C
29.8.2020Open JMOŠS jednotlivciPlawetz MartinU divokých koček Vyškov3115C
28.8.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa IV Kometa Pub U Lasa1220C
27.8.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno IV Hotel Omega2021C
26.8.2020Strmeň Cup - M13 Darts club IV M 13 Darts Club1117C
25.8.2020Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VIII Pivní bar Lidická1319C
22.8.2020Open JMOŠS jednotlivci Matty Aréna1116C
8.8.20200Místní Open 501 DOCuřínová KristýnaBrno - Jundrov - Hospůdka na hřišti1510C
7.8.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice II Bar Kuželna Rosice1821C
6.8.2020Strmeň Cup - U Kolečka VII bejvávalo U Kolečka1020C
25.7.2020Open JMOŠS jednotlivci Matty Aréna1014C
24.7.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice II Bar Kuželna Rosice2020C
24.7.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa III Kometa Pub U Lasa1118C
20.7.2020Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup III Hospůdka U Kola Sloup1319C
17.7.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa III Kometa Pub U Lasa1520C
10.7.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice II Bar Kuželna Rosice1723C
9.7.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno III Hotel Omega2221C
6.7.2020Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup III Hospůdka U Kola Sloup1220C
3.7.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa III Kometa Pub U Lasa815C
2.7.2020StrC Cricket - U Kolečka V Bejvávalo U Kolečka1922C
1.7.2020Strmeň Cup - M13 Darts club III M 13 Darts Club2022C
30.6.2020Strmeň Cup - Restaurace Hattrick II Restaurace Hattrick1318C
29.6.2020Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup III Hospůdka U Kola Sloup1519C
22.6.20200Místní Open 501 DOHladík JiříBrno - Hospůdka na hřišti1919C
19.6.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III Sport Aréna Třebíč1820C
18.6.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno III Hotel Omega1420C
18.6.2020Strmeň Cup - Pivn. Papučárna Blansko II Papučárna Blansko1520C
13.6.2020Open JMOŠS jednotlivci Matty Aréna917C
12.6.2020Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II Bar Excalibur1422C
8.6.20200Místní Open 501 DOHladík JiříBrno - Hospůdka na hřišti1217C
6.6.2020Strmeň Cup - U Kolečka V Bejvávalo U Kolečka1821C
5.6.2020StrC Cricket - Star Arena Třebíč II Star Aréna Třebíč1523C
5.6.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice II Bar Kuželna Rosice1723C
5.6.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa II Kometa Pub U Lasa2122C
3.6.2020Strmeň Cup - M13 Darts club II M 13 Darts Club1419C
2.6.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček II Club 2V Vyškov1421C
29.5.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč II Sport Aréna Třebíč2119C
27.5.2020StrC Cricket - Tatran Kohoutovice II Tatran Kohoutovice1021C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.1.2021 03:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.1.2021 04:40:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement