Započítané turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Započítané turnaje (1-43/43)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY kat B

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 11 | Turnajů: 45

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
9.3.2020 14 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 16 17 C
6.3.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II   Bar Excalibur 16 22 C
2.3.2020 13 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 22 16 C
28.2.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II   Bar Excalibur 18 23 C
28.2.2020 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa II   Kometa Pub U Lasa 19 21 C
25.2.2020 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček I   Club 2V Vyškov 14 19 C
24.2.2020 14 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Jundrov - Hospůdka na hřišti 17 15 C
21.2.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II   Bar Excalibur 17 23 C
19.2.2020 Strmeň Cup - M13 Darts club II   M 13 Darts Club 10 21 C
14.2.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II   Bar Excalibur 21 22 C
10.2.2020 12 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 18 15 C
5.2.2020 Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec II   Rájec 12 20 C
5.2.2020 Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice II   Tatran Kohoutovice 10 20 C
4.2.2020 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček I   Club 2V Vyškov 14 19 C
3.2.2020 11 Místní Open 501 DO Hladík Jiří Brno - Hospůdka na hřišti 22 18 C
31.1.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 23 23 C
28.1.2020 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček I   Club 2V Vyškov 15 21 C
27.1.2020 10 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 25 16 C
26.1.2020 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček I   Club 2V Vyškov 16 20 C
25.1.2020 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy Dubovec Juraj Troubsko 12 8 C
24.1.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 21 23 C
24.1.2020 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa I   Kometa Pub U Lasa 14 20 C
21.1.2020 StrC Cricket - Horácká pivnice I   Horácká pivnice 14 24 C
20.1.2020 9 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 19 16 C
17.1.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 17 24 C
17.1.2020 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa I   Kometa Pub U Lasa 17 20 C
13.1.2020 8 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 21 16 C
10.1.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 24 23 C
10.1.2020 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa I   Kometa Pub U Lasa 11 20 C
6.1.2020 7 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno -Jundrov - Hospůdka na hřišti 19 15 C
3.1.2020 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa I   Kometa Pub U Lasa 19 21 C
3.1.2020 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč I   Star Aréna Třebíč 20 23 C
25.12.2019 Open JMOŠS jednotlivci   U Lesíka Třebíč 16 21 C
20.12.2019 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč I   Star Aréna Třebíč 16 28 C
18.12.2019 Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice I   Tatran Kohoutovice 12 26 C
16.12.2019 6 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 17 21 C
13.12.2019 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 15 29 C
13.12.2019 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč I   Star Aréna Třebíč 19 27 C
9.12.2019 5 Místní Open 501 MO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 18 21 C
6.12.2019 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 14 27 C
6.12.2019 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa I   Kometa Pub U Lasa 14 25 C
3.12.2019 Místní Open 501 DO   2 V Club Vyškov 8 18 C
2.12.2019 4 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 23 20 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 1.6.2020 15:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.6.2020 16:01:54