Započítané turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Započítané turnaje (1-41/41)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY kat B

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 11 | Turnajů: 41

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
4.12.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč IV Sport Aréna Třebíč1519C
25.9.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III Sport Aréna Třebíč1822C
23.9.2020Strmeň Cup - M13 Darts club IV M 13 Darts Club1921C
21.9.20207Strmeň Cup - Hosp. Na hřišti Jundrov IHladík JiříBrno - Hospůdka na hřišti1020C
16.9.2020Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice IV Tatran Kohoutovice1319C
11.9.2020Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX Pivní bar Lidická1422C
5.9.20200Místní Open 501 DOHladík JiříBrno - Hospůdka na hřišti4818C
5.9.2020Reg.Master JMOŠS ženyPokorný MichalPopovice u Rajhradu1011B
2.9.2020Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice IV Tatran Kohoutovice1420C
13.8.2020Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice IV Tatran Kohoutovice819C
8.8.20200Místní Open 501 DOCuřínová KristýnaBrno - Jundrov - Hospůdka na hřišti1510C
14.7.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček II Club 2V Vyškov1520C
30.6.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček II Club 2 Vyškov1520C
16.6.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček II Club 2V Vyškov1918C
12.6.2020Strmeň Cup - Pivní bar Lidická V Pivní bar Lidická1921C
9.6.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček II Club 2V Vyškov1419C
27.5.2020StrC Cricket - Tatran Kohoutovice II Tatran Kohoutovice1020C
26.5.2020StrC Cricket - Club 2V U div.koček I Club 2V Vyškov1316C
28.2.2020Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II Bar Excalibur1824C
28.2.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa II Kometa Pub U Lasa1920C
22.2.2020Reg.Master JMOŠS ženy U Dvořáků - Brno2110B
21.2.2020Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II Bar Excalibur1724C
19.2.2020Strmeň Cup - M13 Darts club II M 13 Darts Club1019C
14.2.2020Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II Bar Excalibur2123C
5.2.2020Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec II Rájec1219C
5.2.2020Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice II Tatran Kohoutovice1018C
31.1.2020Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I Bar Excalibur2325C
25.1.2020Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajTroubsko128C
25.1.2020Reg.Master JMOŠS ženyDubovec JurajTroubsko2810B
24.1.2020Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I Bar Excalibur2124C
21.1.2020StrC Cricket - Horácká pivnice I Horácká pivnice1422C
17.1.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa I Kometa Pub U Lasa1719C
13.1.20208Místní Open 501 DOCuřínová KristýnaBrno - Hospůdka na hřišti2113C
10.1.2020Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I Bar Excalibur2420C
3.1.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa I Kometa Pub U Lasa1918C
3.1.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč I Star Aréna Třebíč2019C
20.12.2019Strmeň Cup - Star Arena Třebíč I Star Aréna Třebíč1622C
16.12.20196Místní Open 501 DOCuřínová KristýnaBrno - Hospůdka na hřišti1717C
13.12.2019Strmeň Cup - Star Arena Třebíč I Star Aréna Třebíč1925C
9.12.20195Místní Open 501 MOCuřínová KristýnaBrno - Hospůdka na hřišti1819C
6.12.2019Strmeň Cup - Restaurace U Lasa I Kometa Pub U Lasa1421C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.1.2021 17:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.1.2021 19:37:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement