Započítané turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Započítané turnaje (1-50/267)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI kat B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 94 | Turnajů: 274

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
16.12.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno V Hotel Omega1314C
15.12.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček IV Club 2V Vyškov911C
8.12.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček IV Club 2V vyškov715C
5.12.2020Strmeň Cup - U Kolečka IX Bejvávalo U Kolečka1916C
4.12.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč IV Sport Aréna Třebíč1518C
10.10.2020Strmeň Cup - U Kolečka IX Bejvávalo U Kolečka1818C
9.10.2020Strmeň Cup - Pivní bar Lidická X Pivní bar Lidická1321C
8.10.2020Strmeň Cup - U Kolečka IX Bejvávalo U Kolečka1918C
7.10.2020Strmeň Cup - R. Na Hříšti Chrlice IV Na hřišti Chrlice1014C
6.10.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček IV Club 2V Vyškov1215C
3.10.2020Strmeň Cup - Pivnice Na Sýpce III Pivnice Na Sýpce1423C
3.10.2020Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II U Lesíka Třebíč721C
2.10.2020Strmeň Cup - Restaurace Fako III Restaurace Fako1420C
1.10.2020Strmeň Cup - Snack Bar Jerry IV Snack bar Jerry1416C
1.10.2020Strmeň Cup - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka1519C
29.9.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček IV Club 2V Vyškov715C
28.9.20208Strmeň Cup - Hosp. Na hřišti Jundrov IHladík JiříBrno - Hospůdka na hřišti1321C
28.9.2020StrC Cricket - Hospoda na Konečné I Hospoda Na Konečné914C
26.9.2020Strmeň Cup - Pivnice Na Sýpce III Pivnice Na Sýpce1019C
26.9.2020Strmeň Cup - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka1820C
25.9.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice III Bar Kuželna Rosice2022C
25.9.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa IV Kometa Pub U Lasa1016C
25.9.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III Sport Aréna Třebíč1822C
21.9.20207Strmeň Cup - Hosp. Na hřišti Jundrov IHladík JiříBrno - Hospůdka na hřišti1019C
21.9.2020Strmeň Cup - Hospoda na Konečné I Hospoda N Konečné713C
20.9.2020Rocky Cup - základní Bar Rocky Brno1513C
19.9.2020Strmeň Cup - Pivnice Na Sýpce III Pivnice Na Sýpce1015C
19.9.2020Strmeň Cup - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka2921C
18.9.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice III Bar Kuželna Rosice1819C
18.9.2020Strmeň Cup - Restaurace Fako III Restaurace Fako1621C
18.9.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa IV Kometa Pub U Lasa1316C
18.9.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III Sport bar Aréna Třebíč1522C
17.9.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno IV Hotel Omega1614C
15.9.2020StrC Cricket - Restaurace Hattrick III Restaurace Hattrick1824C
15.9.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček III Club 2V Vyškov1320C
14.9.20206Strmeň Cup - Hosp. Na hřišti Jundrov IHladík JiříBrno - Hospůdka na hřišti1317C
12.9.2020Strmeň Cup - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka2120C
11.9.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice III Bar Kuželna Rosice1719C
11.9.2020Strmeň Cup - Restaurace Fako III Restaurace Fako1821C
11.9.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa IV Kometa Pub U Lasa1617C
8.9.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček III Club 2V Vyškov1115C
7.9.2020Strmeň Cup - Hospoda na Konečné I Hospoda Na Konečné1315C
5.9.2020Strmeň Cup - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka1920C
4.9.2020Strmeň Cup - Restaurace Fako III Restaurace Fako1418C
4.9.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III Sport Aréna Třebíč1722C
3.9.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno IV Hotel Omega2122C
2.9.2020Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice IV Tatran Kohoutovice1421C
1.9.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček III Club 2V Vyškov1017C
31.8.20200Strmeň Cup - Hosp. Na hřišti Jundrov IHladík JiříBrno - Hospůdka na hřišti1216C
29.8.2020Open JMOŠS dvojicePlawetz MartinU divokých koček Vyškov1111C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 26.1.2021 16:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 26.1.2021 22:26:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement