Započítané turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Započítané turnaje (1-50/462)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 161 | Turnajů: 462

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
5.9.20200Místní Open 501 DOHladík JiříBrno - Hospůdka na hřišti4813C
28.12.2019Open JMOŠS jednotlivci Club 2V Vyškov4513C
11.1.2020Strmeň Cup - U Kolečka II Bejvávalo U Kolečka4315C
7.12.2019Strmeň Cup - U Kolečka I Bejvávalo U Kolečka4020C
29.8.2020Open JMOŠS jednotlivciPlawetz MartinU divokých koček Vyškov3111C
19.9.2020Strmeň Cup - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka2918C
30.12.2019Strmeň Cup - U Kolečka II Bejvávalo U Kolečka2920C
19.12.2019Strmeň Cup - U Kolečka II Bejvávalo U Kolečka2920C
25.1.2020Reg.Master JMOŠS ženyDubovec JurajTroubsko286B
3.10.2020StrC Cricket - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka2520C
11.7.2020Strmeň Cup - U Kolečka VI Bejvávalo U Kolečka2518C
27.1.202010Místní Open 501 DOCuřínová KristýnaBrno - Hospůdka na hřišti258C
29.12.2019Strmeň Cup - Pivní bar Lidická II Pivní bar Lidická2521C
8.8.20200Místní Open dvojicCuřínová KristýnaBrno - Jundrov - Hospůdka na hřišti2411C
21.2.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice I Bar Kuželna Rosice2415C
5.2.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno II Hotel Omega2415C
17.1.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice I Bar Kuželna Rosice2415C
10.1.2020Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I Bar Excalibur2417C
4.1.2020Strmeň Cup - U Kolečka II Bejvávalo U Kolečka2415C
17.12.2020Strmeň Cup - U Kolečka IX Bejvávalo U Kolečka2315C
7.3.2020Strmeň Cup - U Kolečka IV Bejvávalo U Kolečka2315C
31.1.2020Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I Bar Excalibur2317C
2.12.20194Místní Open 501 DOCuřínová KristýnaBrno - Hospůdka na hřišti2313C
4.9.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa IV Kometa Pub U Lasa2221C
9.7.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno III Hotel Omega2218C
19.6.2020StrC Cricket - Bar Excalibur Brno II Bar Excalibur2223C
2.3.202013Místní Open 501 DOCuřínová KristýnaBrno - Hospůdka na hřišti228C
14.2.2020Open JMOŠS jednotlivci M 13 Darts Club228C
14.2.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa II Kometa Pub U Lasa2214C
7.2.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice I Bar Kuželna Rosice2214C
3.2.202011Místní Open 501 DOHladík JiříBrno - Hospůdka na hřišti2210C
3.9.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno IV Hotel Omega2118C
5.8.2020Strmeň Cup - M13 Darts club III M 13 Darts Club2118C
30.7.2020Strmeň Cup - Snack Bar Jerry III Snack bar Jerry2118C
9.7.2020Strmeň Cup - Snack Bar Jerry III Snack bar Jerry2118C
26.6.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice II Bar Kuželna Rosice2117C
5.6.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa II Kometa Pub U Lasa2117C
29.5.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč II Sport Aréna Třebíč2115C
6.3.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice I Bar Kuželna Rosice2114C
22.2.2020Reg.Master JMOŠS ženy U Dvořáků - Brno216B
21.2.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč II Sport Aréna Třebíč2115C
17.2.202013Místní Open 501 DOCuřínová KristýnaBrno - Hospůdka na hřišti2110C
14.2.2020Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II Bar Excalibur2117C
14.2.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč II Sport Aréna Třebíč2115C
7.2.2020Strmeň Cup - Restaurace Fako II Restaurace Fako2115C
24.1.2020Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I Bar Excalibur2117C
13.1.20208Místní Open 501 DOCuřínová KristýnaBrno - Hospůdka na hřišti218C
25.9.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice III Bar Kuželna Rosice2017C
28.8.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice III Bar Kuželna Rosice2017C
27.8.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno IV Hotel Omega2018C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 18.5.2021 06:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 18.5.2021 07:25:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement