Započítané turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Započítané turnaje (51-100/462)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 161 | Turnajů: 462

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
11.9.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice III Bar Kuželna Rosice1717C
11.9.2020Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX Pivní bar Lidická1419C
11.9.2020Strmeň Cup - Restaurace Fako III Restaurace Fako1818C
10.9.2020Strmeň Cup - Pivn. Papučárna Blansko III Papučárna Blansko1215C
10.9.2020Strmeň Cup - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka1318C
9.9.2020Strmeň Cup - Bar U Nás I Bar U Nás1517C
5.9.20200Místní Open 501 DOHladík JiříBrno - Hospůdka na hřišti4813C
5.9.2020Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajPopovice u Rajhradu35C
5.9.2020Reg.Master JMOŠS ženyPokorný MichalPopovice u Rajhradu108B
5.9.2020Strmeň Cup - U Kolečka VIII Bejvávalo U Kolečka1918C
4.9.2020Strmeň Cup - Restaurace Fako III Restaurace Fako1418C
4.9.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa IV Kometa Pub U Lasa2221C
4.9.2020Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III Sport Aréna Třebíč1718C
3.9.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno IV Hotel Omega2118C
2.9.2020Strmeň Cup - Bar U Nás I Bar U Nás1216C
2.9.2020Strmeň Cup - Snack Bar Jerry IV Snack bar Jerry1618C
2.9.2020Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice IV Tatran Kohoutovice1418C
29.8.20205Rocky Cup - základníPejchal PetrBar Rocky Brno1512C
29.8.2020Open JMOŠS dvojicePlawetz MartinU divokých koček Vyškov119C
29.8.2020Open JMOŠS jednotlivciPlawetz MartinU divokých koček Vyškov3111C
29.8.2020Strmeň Cup - Pivnice Na Sýpce III Pivnice Na Sýpce1117C
28.8.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice III Bar Kuželna Rosice2017C
28.8.2020Strmeň Cup - Restaurace U Lasa IV Kometa Pub U Lasa1217C
27.8.2020Strmeň Cup - Hotel Omega Brno IV Hotel Omega2018C
27.8.2020Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice IV Tatran Kohoutovice818C
26.8.2020Strmeň Cup - Bar U Nás I Bar U Nás1417C
26.8.2020Strmeň Cup - M13 Darts club IV M 13 Darts Club1117C
25.8.2020Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VIII Pivní bar Lidická1319C
25.8.2020Strmeň Cup - Restaurace Hattrick III Restaurace Hattrick1318C
24.8.2020Strmeň Cup - Hosp. Na hřišti Jundrov I Hospůdka na hřišti1017C
24.8.2020Strmeň Cup - Hospoda na Konečné I Hospoda Na Konečné412C
24.8.2020Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VIII Pivní bar Lidická1719C
22.8.2020Open JMOŠS jednotlivci Matty Aréna1113C
21.8.2020StrC Cricket - Bar Excalibur Brno III Bar Excalibur1423C
21.8.2020StrC Cricket - Bar Kuželna Rosice II Bar Kuželna Rosice1719C
20.8.2020Strmeň Cup - Snack Bar Jerry IV Snack bar Jerry1717C
19.8.2020Strmeň Cup - Bar U Nás I Bar U Nás1417C
18.8.2020Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VIII Pivní bar Lidická1319C
17.8.2020Strmeň Cup - Hosp. Na hřišti Jundrov I Hospůdka na hřišti816C
15.8.2020Místní Open 501 DO Šilingrák Cup 2020911C
14.8.2020Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno III Bar Excalibur1117C
14.8.2020Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice II Bar Kuželna Rosice1317C
13.8.2020Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice IV Tatran Kohoutovice818C
13.8.2020Strmeň Cup - U Kolečka VII Bejvávalo U Kolečka1518C
12.8.2020Strmeň Cup - Bar U Nás I Bar U Nás1516C
11.8.2020Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček III Club 2V Vyškov1718C
11.8.2020Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VIII Pivní bar Lidická1719C
10.8.2020StrC Cricket - Pivní bar Lidická VII Pivní bar Lidická819C
8.8.20200Místní Open 501 DOCuřínová KristýnaBrno - Jundrov - Hospůdka na hřišti157C
8.8.20200Místní Open dvojicCuřínová KristýnaBrno - Jundrov - Hospůdka na hřišti2411C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 18.5.2021 06:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 18.5.2021 07:31:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement