Započítané turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Započítané turnaje (1-50/976)
 NáhledTiskNahoru
2019 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 201 | Turnajů: 984

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
30.11.2019Strmeň Cup - U Kolečka I Bejvávalo U Kolečka3018C
29.11.2019Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I Bar Excalibur1517C
29.11.2019Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice I Bar Kuželna Rosice1416C
29.11.2019Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I Pivní bar Lidická1319C
29.11.2019Strmeň Cup - Star Arena Třebíč I Star Aréna Třebíč1617C
28.11.2019Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice I Bar Jednička Boskovice1117C
28.11.2019Strmeň Cup - Snack Bar Jerry I Snack bar Jerry1318C
27.11.2019Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec I Rájec1218C
26.11.2019Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I Pivní bar Lidická1720C
25.11.20193Místní Open 501 MOCuřínová KristýnaBrno - Hospůdka na hřišti2912C
25.11.2019Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup I Bar U Kola Sloup1618C
25.11.2019Strmeň Cup - Bílovice nad Svitavou I Bílovice nad Svitavou918C
25.11.2019Strmeň Cup - Yellou Fish Brno I Yellow Fish816C
23.11.2019Strmeň Cup - Pivnice Na Sýpce I Pivnice Na Sýpce715C
23.11.2019Strmeň Cup - U Kolečka I Bejvávalo U Kolečka1815C
22.11.2019StrC Cricket - Bar Excalibur Brno III Bar Excalibur2314C
22.11.2019StrC Cricket - Bar Kuželna Rosice I Bar Kuželna Rosice1514C
22.11.2019Strmeň Cup - Pivní bar Lidická XII Pivní bar Lidická1714C
22.11.2019Strmeň Cup - Pivní bar Lidická XII Pivní bar Lidická2013C
22.11.2019Strmeň Cup - Star Arena Třebíč I Star Aréna Třebíč2115C
21.11.2019StrC Cricket - Snack Bar Jerry VI Snack bar Jerry1414C
21.11.2019Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice I Bar Jednička Boskovice815C
21.11.2019Strmeň Cup - Pivn. Papučárna Blansko I Papučárna Blansko1815C
21.11.2019Strmeň Cup - Pohostinství Krhov I Pohostinství Krhov1015C
20.11.2019StrC Cricket - M13 Darts club VI M 13 Darts Club1814C
20.11.2019Strmeň Cup - Hotel Omega Brno I Hotel Omega1915C
20.11.2019Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec I Rájec1915C
19.11.2019StrC Cricket - Pivní bar Lidická XII Pivní bar Lidická1613C
19.11.2019Strmeň Cup - Kulečník. her. Šilingrák I Kulečníková herna Šilingrák1015C
19.11.2019Strmeň Cup - Snack Bar Jerry VI Snack bar Jerry1014C
18.11.20192Místní Open 501 DOHladík JiříBrno - Hospůdka na hřišti2014C
18.11.2019Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup I Bar U Kola Sloup1415C
18.11.2019Strmeň Cup - Bílovice nad Svitavou I Bílovice nad Svitavou915C
18.11.2019Strmeň Cup - Yellou Fish Brno I Yellow Fish816C
16.11.201911Rocky Cup - základníPejchal PetrBar Rocky Brno1614C
16.11.2019Strmeň Cup - U Kolečka I Bejvávalo U Kolečka3417C
15.11.2019Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno III Bar Excalibur1715C
15.11.2019Strmeň Cup - Pivní bar Lidická XII Pivní bar Lidická1914C
15.11.2019Strmeň Cup - Pivní bar Lidická XII Pivní bar Lidická1714C
15.11.2019Strmeň Cup - Restaurace Fako I Restaurace Fako1715C
15.11.2019Strmeň Cup - Star Arena Třebíč I Star Aréna Třebíč1915C
14.11.2019Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice I Bar Jednička Boskovice816C
14.11.2019Strmeň Cup - Pohostinství Krhov I Pohostinství Krhov1115C
14.11.2019Strmeň Cup - Snack Bar Jerry VI Snack bar Jerry914C
13.11.2019Strmeň Cup - Hotel Omega Brno I Hotel Omega1417C
13.11.2019Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec I Rájec1718C
13.11.2019Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice I Tatran Kohoutovice815C
12.11.2019StrC Cricket - Kul. her. Šilingrák V Kulečníková herna Šilingrák1315C
12.11.2019Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup I Bar U Kola Sloup1717C
12.11.2019Strmeň Cup - Pivní bar Lidická XII Pivní bar Lidická2014C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.11.2020 02:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.11.2020 02:27:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement