Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/111)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

19.12.2009| Sokolovna Tuřany| Jednotlivci muži| Hráčů: 111| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
2.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
3.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
4.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
5.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
6.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
7.Jakš Petr CZE017052Střelice
8.Nitka Jiří CZE029784ADC Miagi Mohelnice
9.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno
10.Valenta David CZE023503Rozdrojovice
11.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
12.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
13.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
14.Doušek Miroslav CZE012064CTJ Babylon Němčice B
15.Kulhavý Radim CZE006368ADC Knajp Riders Letovice
16.Matoušek Petr CZE006484BFrčáci Ivančice
17.Chmelík Petr CZE032729CDC Milénium Bystřice n P.
18.Mráz Jaromír CZE000555CDC Jakoby Bystřice n.P.
19.Zigmund Marek CZE004126AŠenkýři
20.Hála Jan CZE009842Ivančice
21.Pešina František CZE001526AŽraloci Svitavy
22.Sobol Lukáš CZE004626BDC Triple X Letovice
23.Hrubý Radek CZE000104Brno
24.Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín
25.Jakubec Milan CZE004566CDC Zenit Deštná
26.Tůma Jan CZE001558CDC Zenit Deštná
27.Rajlich Zdeněk CZE008899CDC Fako Tuřany
28.Obrdlík Milan CZE031887BStavba Brno
29.Pipek Libor CZE006489BPPaO - Tuřany
30.Halouzka Milan CZE033289Cdc Womitz Killers
31.Smiešny Jan CZE007327Zastávka
32.Jílek Dušan CZE001022Brno
33.Jaroš Jiří CZE028583Brno
34.Jánoš Robert CZE009923Hodonín
35.Houdek Petr CZE026999CDC Domanín
36.Češka David CZE008122Letovice
37.Rozsypal Miroslav CZE034059Loštice
38.Bahula Jan CZE001142BSiga
39.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
40.Konečný Michal CZE033393Hodonín
41.Hovorka Martin CZE032577Světlá nad Sázavou
42.Krejčí Václav CZE033528Třebíč
43.Hochman Martin CZE000224Brno
44.Budiš Miroslav CZE000344BTitáni Hodonín
45.Časta Jiří CZE000492BFrčáci Ivančice
46.Alexa Jakub CZE032488Boskovice
47.Mrkávek David CZE027126BFrčáci Ivančice
48.Tomek Jaroslav CZE001313BStefanplus Brno
49.Koláček Zdeněk CZE023217DDC Triple X Letovice
50.Kaláb Jan CZE006762Zbraslav
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 1.10.2022 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 1.10.2022 13:17:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement