29.1.2023| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 80| Žebříčků: 4
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
65. | Zouhar Ivan | CZE070849 | C | 1. Šipkařská kapela Šošůvka |
65. | Zelina Martin | CZE000159 | D | DC Rychlé šipky Bosonohy |
65. | Wujčík Martin | CZE046748 | D | Strmeň Kohoutovice |
33. | Vymazal Stanislav | CZE006276 | Brno | |
13. | Vymazal Lukáš | CZE058327 | A | DC Šipky Sloup |
65. | Vojta Radim | CZE037412 | A | Yellov fish |
65. | Voborný Jiří | CZE036875 | B | DC Bejvávalo U Kolečka |
49. | Vlček Roman | CZE070771 | D | DC Zmije Třebíč |
49. | Vacek Václav | CZE064736 | C | Centrála Kameničky |
65. | Tlamka Jiří | CZE035245 | C | Siga |
33. | Tashkov Christo | CZE069846 | A | Yellov fish |
25. | Táborský Patrik | CZE072342 | C | Minibaroni na Kuželně Brno |
49. | Šmerda Martin | CZE059463 | D | PBL 45 Brno |
49. | Šlouf Michal | CZE060474 | B | Darts Třebíč |
65. | Šeregely Roman | CZE001239 | Brno | |
4. | Šarkőzi Jakub | CZE060355 | A | ŠK Vyškov |
17. | Šabata Petr | CZE001364 | A | Zámečtí páni z Rebešovic |
17. | Suchý Roman | CZE032109 | C | Siga |
49. | Skoupý Leopold | CZE059712 | C | 1. Šipkařská kapela Šošůvka |
33. | Skoupý David | CZE049105 | C | 1. Šipkařská kapela Šošůvka |
33. | Skopík Jiří | CZE039971 | C | DC Angry Birds Osmička Brno |
49. | Sedláček Michal | CZE050944 | C | PBL 45 Brno |
33. | Ryšavý Zdeněk | CZE065335 | C | WC Šipkouni |
33. | Rozkopal Bronislav | CZE044541 | B | DC Fako Tuřany |
25. | Říčan Vítězslav | CZE066119 | Brno | |
33. | Řezáč Tomáš | CZE036169 | A | Yellov fish |
17. | Přibyl Pavel | CZE000066 | A | Šilingrák Team Brno |
17. | Pouzar Zbyněk | CZE063505 | C | DC Double Tops Omega |
1. | Poráň David | CZE051226 | A | PBL 45 Brno |
49. | Polívka Leoš | CZE039261 | C | Surikaty |
33. | Poláček Lukáš | CZE053203 | Brno | |
49. | Plevák Vítězslav | CZE070216 | C | DC Angry Birds Osmička Brno |
25. | Petřík Josef | CZE007612 | C | Šílené labutě Brno |
17. | Pelech David | CZE058116 | A | Šilingrák Team Brno |
25. | Pelánek Josef | CZE032954 | A | DC Újezd u Brna |
33. | Pátek Jaroslav | CZE000158 | Brno | |
9. | Papoušek Petr | CZE024837 | A | Šilingrák Team Brno |
7. | Nimmrichter Jan | CZE005000 | B | Tornádo Destroyers Brno |
49. | Musil Přemysl | CZE070979 | C | 1. Šipkařská kapela Šošůvka |
65. | Mračna Michal | CZE070590 | C | Těsně vedle Brno |
65. | Miklovič Martin | CZE068840 | A | Rumoví pralinky |
65. | Merta Robin | CZE060408 | C | PBL 45 Brno |
33. | Leret Andrij | CZE064033 | B | Tornádo Destroyers Brno |
49. | Lasovský Dušan | CZE033525 | C | PBL 45 Brno |
25. | Kvarda Josef | CZE064034 | A | Těsně vedle Brno |
5. | Kváčala Tomáš | CZE046207 | A | ŠK Vyškov |
13. | Krejčí Petr | CZE068151 | C | DC Bejvávalo U Kolečka |
65. | Košťál Jiří | CZE042985 | B | DC Fako Tuřany |
17. | Körting Pavel | CZE056712 | C | DC Angry Birds Osmička Brno |
25. | Kopuletý Michal | CZE020513 | C | m13 darts club Brno |