Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/74)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

28.1.2023| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 74| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
2.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
3.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
4.Effenberger Pavel CZE028207Přibice
5.Kadlec Jan CZE071630AŠilingrák Team Brno
5.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
7.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
7.Lachman Milan CZE059036AAdalbertus Medlov
9.Franc Aleš CZE043202AALK Brumov
9.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno
9.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
9.Vaněk Vojtěch CZE051463BDC Bufál
13.Papírník Jan CZE041976AALK Brumov
13.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
13.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
13.Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov
17.Dozbaba Martin CZE019805AYellov fish
17.Floder Radim CZE057076AAdalbertus Medlov
17.Gratcl Zdeněk CZE066602ADC FROGS Žabčice
17.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno
17.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
17.Pokorný Michal CZE000501ADC FROGS Žabčice
17.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno
17.Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky
25.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno
25.Daška Pavel CZE001049CSiga
25.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno
25.Komárek Jiří CZE012759BDC Cobra Brno
25.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno
25.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
25.Smílek David CZE073324DBastr team Brno
25.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
33.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka
33.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
33.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
33.Dostál Jan CZE063403CDC Double Tops Omega
33.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
33.Franěk Radim CZE065925BDC Nafrakk Ivančice
33.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno
33.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
33.Karásek Pavel CZE066362BDC Nafrakk Ivančice
33.Kvasnica David CZE068237CGalaxy Team Brno
33.Loula Roman CZE010041ADC Vandals Blansko
33.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
33.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega
33.Suchý Roman CZE032109CSiga
33.Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
33.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
49.Barteček Luboš CZE007186CGalaxy Team Brno
49.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 30.5.2024 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 30.5.2024 18:07:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement