Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/56)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

15.10.2022| Brno - Orlovna Obřany| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Pokorný Michal| Hráčů: 56| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
2.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
3.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
4.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
5.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
5.Pátek Jaroslav CZE000158Brno
7.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
7.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno
9.Kadlec Jan CZE071630AŠilingrák Team Brno
9.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
9.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
9.Slezák Vladimír CZE035862Cm13 darts club Brno
13.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
13.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
13.Vít Petr CZE055773CDC Bejvávalo U Kolečka
13.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
17.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
17.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
17.Hanák Dušan CZE046581CDC Štiky Rosice
17.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
17.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
17.Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
17.Tomeš Lukáš CZE069604ADC Mustang Brno
17.Trojan Michal CZE072470CBastr team Brno
25.Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno
25.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
25.Kalivoda Zdeněk CZE056887CDC Fagani
25.Kolegar Richard CZE047751BStavba Brno
25.Rýznar Pavel CZE065316ADevastators Brno
25.Stöhr Jindřich CZE000231CDC Zenit Deštná
25.Špičák Jakub CZE063222CTěsně vedle Brno
25.Vohradský Josef CZE073361CTěsně vedle Brno
33.Chválek Ladislav 1980CZE012512AŠK Modřice
33.Chválek Ladislav 2003CZE069022AŠK Modřice
33.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno
33.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno
33.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
33.Franěk Radim CZE065925BDC Nafrakk Ivančice
33.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno
33.Hodovanec Jiří CZE046653ASnipers Brno
33.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno
33.Leret Andrij CZE064033BTornádo Destroyers Brno
33.Mračna Michal CZE070590CTěsně vedle Brno
33.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno
33.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
33.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
33.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
33.Wehrenberg Vít CZE035610CFrčáci Ivančice
49.Andrle Jan CZE059955ADevastators Brno
49.Barteček Luboš CZE007186CGalaxy Team Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.5.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 00:41:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement