Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-45/45)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

3.9.2022| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 45| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
2.Přibyl Pavel CZE000066AŠK Modřice
3.Slezák Vladimír CZE035862Cm13 darts club Brno
4.Picmaus Petr CZE039836AŠK Modřice
5.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno
5.Poráň David CZE051226AŠK Modřice
7.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
7.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
9.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
9.Kvarda Josef CZE064034AŠK Modřice
9.Leret Andrij CZE064033CTornádo Destroyers Brno
9.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
13.Franěk Radim CZE065925CDC Nafrakk Ivančice
13.Karásek Pavel CZE066362CDC Nafrakk Ivančice
13.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega
13.Šmarda Michal CZE067757CDC Rockers Ivančice
17.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
17.Chválek Ladislav CZE012512BRozruch Beerhouse Brno
17.Hodovanec Jiří CZE046653ASnipers Brno
17.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club
17.Kříž Jiří CZE050039CHezky pěkně Čebín
17.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
17.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
17.Špičák Jakub CZE063222DTěsně vedle Brno
25.Bičan Robert CZE065745BTěsně vedle Brno
25.Hladík Radim CZE069527Cm13 darts club Brno
25.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
25.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
25.Motka Robert CZE056105CDarts@Pipes Club
25.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
25.Sklenář Pavel CZE055681Rosice
25.Vít Petr CZE055773CDC Šumáci Kolečko
33.Benda Zbyněk CZE054098DDC Angry Birds Osmička Brno
33.Dočekal Jaromír CZE001401CDC Rychlé šipky Bosonohy
33.Gregor Richard CZE035518CTornádo Destroyers Brno
33.Harenčák Pavel CZE067758DDC Rockers Ivančice
33.Havránek Bohumil CZE008345CTornádo Destroyers Brno
33.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno
33.Kalivoda Zdeněk CZE056887CDC Šumáci Kolečko
33.Košťál Jiří CZE042985CDC Fako Tuřany
33.Říčan Vítězslav CZE066119Brno
33.Stöhr Jindřich CZE000231CDC Zenit Deštná
33.Šeránek Zdeněk CZE063452CŠílené labutě Brno
33.Šeregely Roman CZE001239Brno
33.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 6.2.2023 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 6.2.2023 14:52:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement