Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-36/36)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále ženy

10.11.2007| Boskovice| Jednotlivci ženy| Hráček: 36| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
2.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
3.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
4.Václavíková Zuzana CZE001388Moravská Třebová
5.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
6.Ženatová Hana CZE006264Knínice
7.Pospíšilová Lenka CZE022751Brno
8.Antlová Jana CZE007213Brno
9.Kubinová Marcela CZE024130Knínice
10.Ferusová Dáša CZE016673DDC Poškoláci Valchov
11.Rakovičová Veronika CZE028501Brno
12.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
13.Sobotková Jaroslava CZE006559Třebíč
14.Novotná Miroslava CZE000093Jevíčko 1
15.Bínová Jana CZE024375Brno
16.Horáková Lenka CZE004523Brno
17.Smutná Radka CZE020680Ivančice
18.Rohony Kateřina CZE023845Třebíč
19.Pátková Darina CZE006856Ivančice
20.Francová Helena CZE006612Blansko
21.Plchová Olga CZE007026DKobry Chornice
22.Purketová Markéta CZE028465Brno
23.Bayerová Veronika CZE027487Knínice
24.Pokorná Kateřina CZE006744Ivančice
25.Dudíková Zdeňka CZE006267ADC HORNETS Adamov
26.Ullrichová Gabriela CZE022209Boskovice
27.Šmídová Zuzana CZE024914CAlejak Sokec Boskovice
28.Bořilová Lucie CZE023297Šlapanice
29.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná
30.Budišová Ludmila CZE000789BTitáni Hodonín
31.Chvojková Dana CZE002697Rajhradice
32.Šebová Ivana CZE006924Třebíč
33.Vítová Šárka CZE006543Třebíč
34.Wolfová Jana CZE004709DKobry Chornice
35.Marcu Petra CZE024792Brno
36.Hudečková Mihaela CZE027731Ivančice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 12.5.2021 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 12.5.2021 21:39:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement