Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/57)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

12.3.2022| Brno- Komín - U Dvořáků| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 57| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
2.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
3.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
4.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
5.Cvrček Tomáš CZE062413ABrno
5.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
7.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
7.Vaněk Vojtěch CZE051463CDC Bufál
9.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
9.Dulínek Zdeněk CZE009274ADC Hor Boj Elita
9.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno
9.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno
13.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
13.Effenberger Pavel CZE028207APřibice
13.Huňař Kamil CZE007800ADC Hor Boj Elita
13.Vacek Václav CZE064736BCentrála Kameničky
17.Bičan Robert CZE065745CTěsně vedle Brno
17.Doležálek Miroslav CZE063117DŠílené labutě Brno
17.Javorský Zdeněk CZE052341DDarts@Pipes Club
17.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Bejvávalo U Kolečka
17.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno
17.Otřísal Jiří CZE050759ADC Hor Boj Elita
17.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
17.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice
25.Cenek Libor CZE007652AŠenkýři
25.Dobeš Aleš CZE007777Galaxy Team Brno
25.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno
25.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka
25.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega
25.Scharda Adam CZE067484ADC Hor Boj Elita
25.Sklenář Pavel CZE055681Rosice
25.Toman Petr CZE020690ADC Hor Boj Elita
33.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno
33.Benda Zbyněk CZE054098DC Angry Birds Osmička Brno
33.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
33.Chválek Ladislav CZE012512BRozruch Beerhouse Brno
33.Darmovzal Jan CZE070082DC Hor Boj Elita
33.Hamerník Milan CZE051172WC Šipkouni
33.Havránek Bohumil CZE008345CTornádo Destroyers Brno
33.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko
33.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno
33.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno
33.Krajčo Peter CZE057784CDesperados Brno
33.Kvarda Josef CZE064034ŠK Modřice
33.Lasovský Dušan CZE033525DDarts@Pipes Club
33.Petřík Josef CZE007612Šílené labutě Brno
33.Vrbka Jan CZE067079CDC Štěstí Brno
33.Zigmund Marek CZE004126AŠenkýři
49.Blaštík Petr CZE015480CPivní Komando M 13
49.Chmelař Filip CZE059448BStavba Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 25.9.2022 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.9.2022 01:35:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement