Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/94)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

16.6.2007 | Letovice | Jednotlivci muži | Hráčů: 94 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
2. Novotný Jiří CZE000052 Jevíčko 1
3. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
4. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
5. Plch František CZE007724 B Brno
6. Bednařík Jaromír CZE000189 A DC HORNETS Adamov
7. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
8. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov
9. Račický Zdeněk CZE000325 Dolní Bojanovice 175
10. Sobol Lukáš CZE004626 C DC Šipkaři Bistro Stvolová
11. Mráz Jaromír CZE000555 C DC Milénium Bystřice n P.
12. Blaštík Petr CZE015480 B Pivní Komando M 13
13. Richter Alois CZE000746 A DC Domanín
14. Moravčík Miroslav CZE023087 C Veselé uzené Halenkov
15. Krejčí Radim CZE003827 A DC Vandals Blansko B
16. Daška Pavel CZE001049 B Siga
17. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno
18. Račický Josef CZE000340 A Titáni Hodonín
19. Budiš Miroslav CZE000344 A Titáni Hodonín
20. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
21. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
22. Václavík Radim CZE001457 Moravská Třebová
23. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
24. Studýnka Přemysl CZE005051 Brno
25. Řehánek Jan CZE007619 Hodonín
26. Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno
27. Hasník Marek CZE006175 Brno
28. Pouchlý Miroslav CZE000071 A Pivní Komando M 13
29. Pečínka Luboš CZE001306 Boskovice
30. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov
31. Chrt Peter CZE055606 C Severní vítr Hradec Králové
32. Kulhavý Radim CZE006368 A DC Knajp Riders Letovice
33. Chlebek Dušan CZE009346 C DC Minibaroni B
34. Oprchal Oldřich CZE007407 B PPaO - Tuřany
35. Bílský Jiří CZE011801 Mikulčice 716
36. Hrubý Radek CZE000104 Brno
37. Zalaba Petr CZE004236 C Rumoví pralinky
38. Ullrich Martin CZE001968 Prostějov
39. Gotthans Martin CZE007276 Rozdrojovice
40. Turek Ctirad CZE009634 Bílovice n.Svitavou
41. Jambor Antonín CZE019846 B Havrani
42. Jílek Dušan CZE001022 Brno
43. Kalivoda Jiří CZE017127 B Prckové z Pivního baru
44. Nečas Jiří CZE006684 Blansko
45. Štěpanovský Josef CZE006318 Třebíč
46. Zigmund Marek CZE004126 B PPaO - Tuřany
47. Hladil Jiří CZE007282 Brno
48. Koleniak Marek CZE000574 A DC Miagi Mohelnice
49. Schmied Radek CZE018719 B U Huberta Hradec Králové
50. Moldrzyk Jan CZE013242 Brno
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.6.2020 15:33

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.6.2020 15:42:45