Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-36/36)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále ženy

24.3.2007| Herna Las Pegas| Jednotlivci ženy| Hráček: 36| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
2.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice
3.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
4.Antlová Jana CZE007213Brno
5.Peterková Jana 1981CZE000354Vítějeves
6.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
7.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
8.Melichárková Lucie CZE009032Brno
9.Horáková Lenka CZE004523Brno
10.Ducháčková Dagmar CZE004253Česká Třebová
11.Pokorná Kateřina CZE006744Ivančice
12.Klašková Sandra CZE025715Praha 8
13.Němcová Kateřina CZE008674Vysoká u Jevíčka
14.Kagelová Renáta CZE002927BGrácie Brno
15.Bínová Jana CZE024375Brno
16.Brožová Ivana CZE000712Adamov
17.Staňková Pavlína CZE024121Tišnov
18.Šimčíková Jana CZE010266Sokolnice
19.Jobová Jana CZE007014Brno
20.Procházková Ivana CZE002942
21.Studýnková Iveta CZE006243Sokolnice
22.Dudíková Zdeňka CZE006267ADC HORNETS Adamov
23.Pospíšilová Lenka CZE022751Brno
24.Ullrichová Gabriela CZE022209Boskovice
25.Chvojková Dana CZE002697Rajhradice
26.Bačerlová Jana CZE024481Brno
27.Bořilová Lucie CZE023297Šlapanice
28.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná
29.Peterková Jana 1983CZE008030Blansko
30.Vítová Šárka CZE006543Třebíč
31.Klašková Lenka CZE009962CHezky pěkně Čebín
32.Budišová Ludmila CZE000789BTitáni Hodonín
33.Kubinová Marcela CZE024130Knínice
34.Francová Helena CZE006612Blansko
35.Šebová Ivana CZE006924Třebíč
36.Daňková Martina CZE007008Třebíč
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 12.5.2021 22:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 12.5.2021 23:29:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement