Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/121)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

13.1.2007 | Letovice | Jednotlivci muži | Hráčů: 121 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov
2. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
3. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
4. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov
5. Zigmund Marek CZE004126 B PPaO - Tuřany
6. Novotný Jiří CZE000052 Jevíčko 1
7. Bílský Jiří CZE011801 Mikulčice 716
8. Bednařík Jaromír CZE000189 A DC HORNETS Adamov
9. Táborský Miloslav CZE014112 B BraStr Kohoutovice
10. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
11. Pešina František CZE001526 A Žraloci Svitavy
12. Sobol Lukáš CZE004626 C DC Šipkaři Bistro Stvolová
13. Přibyl Pavel CZE000066 B ŠK Modřice
14. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
15. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno
16. Daška Pavel CZE001049 B Siga
17. Pořízek Jaromír CZE006164 A Blansko
18. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
19. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
20. Plch František CZE007724 B Brno
21. Ilčík Petr CZE000310 Mutěnice 583
22. Trčka Miloslav CZE002685 Kojetín I
23. Šváb Filip CZE000393 A Stefanplus Brno
24. Odložil Václav CZE000497 Tlumačov
25. Matoušek Pavel CZE000744 C DC Zenit Deštná A
26. Tůma Jan CZE001558 C DC Zenit Deštná A
27. Kalivoda Jiří CZE017127 B Prckové z Pivního baru
28. Richter Alois CZE000746 A DC Domanín
29. Oprchal Oldřich CZE007407 B PPaO - Tuřany
30. Dub Viktor CZE022135 B Zálesáci
31. Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno
32. Hron Jiří CZE001608 Tišnov
33. Rajlich Zdeněk CZE008899 C DC Fako Tuřany
34. Hasník Marek CZE006175 Brno
35. Absolon Tomáš CZE001012 Brno
36. Zahradník Jan CZE005636 A Siga
37. Kašparovský Pavel CZE001501 Dolní Kounice
38. Petr František CZE011198 Olomouc
39. Kappel Martin CZE004569 A Rocky bar Brno
40. Mráz Jaromír CZE000555 C DC Milénium Bystřice n P.
41. Kainer Radek CZE006734 Hulín
42. Šrom Marek CZE001450 Brno
43. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice
44. Budík Blahoslav CZE000525 A Hovorany
45. Pospíšil Petr CZE007320 Ivančice
46. Budiš Miroslav CZE000344 A Titáni Hodonín
47. Šimčík Robert CZE007741 Brno
48. Koubek Michal CZE000239 A Stavba Brno
49. Šágr Pavel CZE002643
50. Pařízek Metoděj CZE018879 Vítějeves
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.6.2020 13:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.6.2020 13:54:29