Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/55)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

16.10.2021| Brno- Obřany - Orlovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 55| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Effenberger Pavel CZE028207APřibice
2.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
3.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice
4.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
5.Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno
5.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
7.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
7.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
9.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci
9.Pokorný Michal CZE000501ADC frogs Žabčice
9.Průdek Roman CZE069673Brno
9.Šlouf Michal CZE060474BZálesáci
13.Bahula Jan CZE001142BSiga
13.Hodovanec Jiří CZE046653ASnipers Brno
13.Kříž Jiří CZE050039DČajda Kuřim
13.Vozka Tomáš CZE063155BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou
17.Augusta David CZE001578ARakol Brno
17.Bezůšek Pavel CZE000499BRozruch Beerhouse Brno
17.Brůžek Jan CZE052173AŠK Popovice
17.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
17.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno
17.Kváčala Tomáš CZE046207ADarts@Pipes Club
17.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice
17.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
25.Bičan Robert CZE065745Brno
25.Dočekal Jaromír CZE001401CDC Rychlé šipky Bosonohy
25.Kaláb Libor CZE055662CTa tam byla Brno
25.Motka Robert CZE056105CDarts@Pipes Club
25.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
25.Rus Martin CZE059961ASnipers Brno
25.Večeřa Radek CZE045873BZálesáci
25.Zelina Martin CZE000159CDC Rychlé šipky Bosonohy
33.Čermák Miroslav CZE059854CZálesáci
33.Daška Pavel CZE001049BSiga
33.Foukal Petr CZE069065Valtice
33.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko
33.Kvarda Josef CZE064034Brno
33.Miklovič Martin CZE068840Rumoví pralinky
33.Miština Martin CZE061326Bílovice
33.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno
33.Peloušek Michal CZE006488Brno
33.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega
33.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
33.Sobotka Roman CZE064365Brno
33.Svoboda Tomáš CZE036310Střelice
33.Šeregely Roman CZE001239Brno
33.Ševčík Martin CZE063276BImotep Ivanovice na Hané
33.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka
49.Fiedler Pavel CZE062616BKomárov Brno
49.Mička Pavel CZE063451DŠílené labutě Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 6.12.2021 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 7.12.2021 00:06:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement