Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/103)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

11.11.2006 | Herna Las Pegas | Jednotlivci muži | Hráčů: 103 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov
2. Marinov Michal CZE000046 Zdounky
3. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
4. Řehánek Jan CZE007619 Hodonín
5. Budík Blahoslav CZE000525 A Hovorany
6. Bednařík Jaromír CZE000189 A DC HORNETS Adamov
7. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
8. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
9. Zigmund Marek CZE004126 B PPaO - Tuřany
10. Kulhavý Radim CZE006368 A DC Knajp Riders Letovice
11. Šikula Martin CZE000383 C DC Domanín
12. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
13. Oprchal Oldřich CZE007407 B PPaO - Tuřany
14. Ostřížek Bořivoj CZE006241 Brno
15. Odložil Václav CZE000497 Tlumačov
16. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
17. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
18. Mihók Jan CZE006401 B Kroměříž
19. Studýnka Přemysl CZE005051 Brno
20. Pešina František CZE001526 A Žraloci Svitavy
21. Račický Zdeněk CZE000325 Dolní Bojanovice 175
22. Pipek Libor CZE006489 B PPaO - Tuřany
23. Štarha Zdeněk CZE007438 Brno
24. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice
25. Stöhr Jindřich CZE000231 C DC Zenit Deštná B
26. Zezula Jiří CZE002443 D Buldoci Moravská Třebová
27. Půček Josef CZE000848 C DC Milénium Bystřice n P.
28. Hvozdecký Petr CZE006179 C Brno
29. Šváb Filip CZE000393 A Stefanplus Brno
30. Hlodan Pavel CZE006285 B PPaO - Tuřany
31. Pařízek Metoděj CZE018879 Vítějeves
32. Přibyl Pavel CZE000066 B ŠK Modřice
33. Kopčil Roman CZE005414 Hulín
34. Tesař Miroslav CZE022132
35. Hochman Martin CZE000224 Brno
36. Šimčík Robert CZE007741 Brno
37. Bednařík Jiří CZE000475 Brno
38. Nastoupil Patrik CZE002104 A Calibra Česká Třebová
39. Sobotka Filip CZE000664 C DC Sport Barbarians Třebíč
40. Koubek Michal CZE000239 A Stavba Brno
41. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč
42. Paška Robert CZE006914 Brno
43. Pírek Vladimír CZE007236 Brno
44. Kašparovský Pavel CZE001501 Dolní Kounice
45. Gotthans Martin CZE007276 Rozdrojovice
46. Budiš Miroslav CZE000344 A Titáni Hodonín
47. Daška Pavel CZE001049 B Siga
48. Tesařík Vítězslav CZE000952 Kroměříž
49. Hlava Jiří CZE003007 D Buldoci Moravská Třebová
50. Schmied Radek CZE018719 B U Huberta Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.6.2020 14:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.6.2020 14:37:18