Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

4.6.2006| Sokolnice| Jednotlivci muži| Hráčů: 115| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
2.Řehánek Jan CZE007619Hodonín
3.Zigmund Marek CZE004126AŠenkýři
4.Marinov Michal CZE000046Zdounky
5.Pečínka Luboš CZE001306Boskovice
6.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
7.Zahradník Jan CZE005636BSiga
8.Mihók Jan CZE006401Kroměříž
9.Závodník Jindřich CZE000053AŠenkýři
10.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
11.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany
12.Pouchlý Miroslav CZE000071CSiga
13.Šikula Martin CZE000383BDC Domanín
14.Přibyl Pavel CZE000066AŠK Modřice
15.Studený Jan CZE008746Kojetín I
16.Rausch Josef CZE001650Tišnov
17.Bahula Jan CZE001142BSiga
18.Budiš Miroslav CZE000344BTitáni Hodonín
19.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
20.Hochman Martin CZE000224Brno
21.Bednařík Jiří CZE000475Brno
22.Jílek Dušan CZE001022Brno
23.Sobol Lukáš CZE004626BDC Triple X Letovice
24.Račický Zdeněk CZE000325Dolní Bojanovice 175
25.Matoušek Pavel CZE000744CDC Zenit Deštná
26.Kroupa Martin CZE006481CSaňaři Sokolnice
27.Nastoupil Patrik CZE002104ACalibra Česká Třebová
28.Bílský Jiří CZE011801Mikulčice 716
29.Šimčík Robert CZE007741Brno
30.Hasník Marek CZE006175Brno
31.Oláh Roman CZE006486ADC Vandals Blansko
32.Richter Alois CZE000746BDC Milénium Bystřice n P.
33.Němec Jiří CZE006402BZálesáci
34.Zezula Jiří CZE002443DMaxville Moravská Třebová
35.Rojka Martin CZE006148Brno
36.Frühauf Ladislav CZE006452Třebíč
37.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice
38.Driml Jakub CZE001589CDC Jakoby Bystřice n.P.
39.Fečo Karel CZE015573DEx na Ex
40.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany
41.Ivan Libor CZE001495Blučina
42.Suchánek Radim CZE003390Blučina
43.Hlubinka Radek CZE019752Jevíčko
44.Daška Pavel CZE001049BSiga
45.Kráčina Radim CZE012870Ludslavice
46.Mráz Jaromír CZE000555CDC Jakoby Bystřice n.P.
47.Štarha Zdeněk CZE007438Brno
48.Zlámal Boleslav CZE002252DWC Šipkouni
49.Pipek Libor CZE006489BPPaO - Tuřany
50.Kroupa Tomáš CZE006528CSaňaři Sokolnice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 1.10.2022 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 1.10.2022 13:12:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement