Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-34/34)
 NáhledTiskNahoru
Open JMOŠS jednotlivci

25.12.2021| Bejvávalo U Kolečka| Jednotlivci smíšení| Hráčů: 34| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
2.Poráň David CZE051226AŠK Modřice
3.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
4.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
5.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka
6.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
7.Tichá Martina CZE054116CŠilingrák Team Brno
8.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice
9.Prokop Vítězslav CZE007413CViva Brothers Brno
10.Sedlák Ladislav CZE006859ADarts@Pipes Club
11.Košťál Jiří CZE042985CDC Fako Tuřany
12.Miklovič Martin CZE068840BRumoví pralinky
13.Zourek Martin CZE051812CPhoenix Darts
14.Košařová Markéta CZE023339CDC Štiky Rosice
15.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL
16.Marcišínová Věra CZE067102CPhoenix Darts
17.Miština Martin CZE061326Bílovice
18.Doležal Bronislav CZE008871DŠílené labutě Brno
19.Šeregely Roman CZE001239Brno
20.Vrbka Jan CZE067079CDC Štěstí Brno
21.Šeránek Zdeněk CZE063452DŠílené labutě Brno
22.Šustáčková Veronika CZE054254CDC Štěstí Brno
23.Kalivoda Zdeněk CZE056887CPhoenix Darts
24.Lasovský Dušan CZE033525DŠmoulové z PBL
25.Chlebek Dušan CZE009346CDC Minibaroni
26.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega
27.Kummer David CZE054814BDC Šumáci Kolečko
28.Vyskočil Zdeněk CZE065032CPhoenix Darts
29.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno
30.Hladík Radim CZE069527Brno
31.Mračna Michal CZE070590Brno
32.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno
33.Kozlová Kateřina CZE033162CŠilingrák Team Brno
34.Plandorová Eva CZE063246Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 26.5.2022 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.5.2022 18:58:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement