Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/63)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master JMOŠS muži

25.1.2020 | Troubsko | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Dubovec Juraj | Hráčů: 63 | Žebříčků: 14

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice
2. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov
3. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
4. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
5. Cvrček Tomáš CZE062413 C Brno
5. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
7. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
7. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
9. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno
9. Kobzák Pavel CZE008610 A Šenkýři
9. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club
9. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov
13. Augusta David CZE001578 A Rakol Brno
13. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno
13. Přibyl Pavel CZE000066 B ŠK Modřice
13. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
17. Cenek Libor CZE007652 A Šenkýři
17. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
17. Holík Martin CZE008919 A Šenkýři
17. Kořínek Stanislav CZE024440 A DC HORNETS Adamov
17. Merna Jiří CZE059954 C Devastators Brno
17. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice
17. Pokorný Michal CZE000501 A DC frogs Žabčice
17. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy
25. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka
25. Čunek Lukáš CZE056104 C Molly Darts Club
25. Hladík Jiří CZE050991 C Molly Darts Club
25. Klein Tomáš CZE049016 A Snipers Brno
25. Kopřiva Radek CZE000434 B ŠK Modřice
25. Křivka Marek CZE057081 C DC Double Tops Omega
25. Reniers Radim CZE046998 C BB Brno
25. Wujčík Martin CZE046748 B BraStr Kohoutovice
33. Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno
33. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice
33. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B
33. Dočkal Jakub CZE035906 C Lama Darts Ivančice
33. Dočkal Jan CZE029807 B Ex na Ex
33. Dostál Jan CZE063403 D DC Double Tops Omega
33. Jiroušek Zdeněk CZE006202 B ŠK Modřice
33. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B
33. Koubek Michal CZE000239 A Stavba Brno
33. Kučera David CZE024488 C BB Brno
33. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice
33. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Bejvávalo U Kolečka
33. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno
33. Poláček Petr CZE064035 D DC Double Tops Omega
33. Smištík Milan CZE018582 Střelice
49. Dočekal Jaromír CZE001401 D DC Rychlé šipky Bosonohy
49. Dyk Roman CZE046747 B BraStr Kohoutovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 07:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 09:00:44