Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-24/24)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS dvojice muži

25.1.2020| Troubsko| Dvojice muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Dvojic: 24| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
2.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
3.Pokorný Michal CZE000501AŽabčice
Effenberger Pavel CZE028207APřibice
4.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
5.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
5.Rus Jan CZE061077BŠK Modřice
Poráň David CZE051226AŠK Modřice
7.Caha Miroslav CZE055827DZálesáci B
Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka
7.Kobzák Pavel CZE008610AŠenkýři
Cenek Libor CZE007652AŠenkýři
9.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
9.Přibyl Pavel CZE000066BŠK Modřice
Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice
9.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov
9.Staňek Rudolf CZE002630ARakol Brno
Augusta David CZE001578ARakol Brno
13.Abrahámek Dušan CZE002458AStavba Brno
Koubek Michal CZE000239AStavba Brno
13.Kopřiva Radek CZE000434BŠK Modřice
Kratochvíl Radek CZE006549BŠK Modřice
13.Křivka Marek CZE057081CDC Double Tops Omega
Poláček Petr CZE064035DDC Double Tops Omega
13.Reniers Radim CZE046998CBB Brno
Kučera David CZE024488CMinibaroni na Kuželně Brno
17.Čunek Lukáš CZE056104CMolly Darts Club
Hladík Jiří CZE050991CMolly Darts Club
17.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice
Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice
17.Dočkal Jan CZE029807BEx na Ex
Hron Ondřej CZE016992ASnipers Brno
17.Dostál Jan CZE063403DDC Double Tops Omega
Merna Jiří CZE059954CDevastators Brno
17.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno
Rus Martin CZE059961ASnipers Brno
17.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko B
17.Štrajt Jindřich CZE058179CBB Brno
Zřídkaveselý Radek CZE051965CChicago 30
17.Wujčík Martin CZE046748BBraStr Kohoutovice
Marčík Petr CZE062069BYellov fish
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 25.11.2020 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.11.2020 22:44:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement