Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-48/48)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

22.2.2020| U Dvořáků - Brno| Jednotlivci muži| Hráčů: 48| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Přibyl Pavel CZE000066AŠK Modřice
17.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
17.Pátek Jaroslav CZE000158ABraStr Kohoutovice
9.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
17.Pokorný Michal CZE000501ADC frogs Žabčice
33.Daška Pavel CZE001049BSiga
33.Šeregely Roman CZE001239Brno
9.Augusta David CZE001578ARakol Brno
5.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
7.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
33.Kratochvíl Radek CZE006549AŠK Modřice
33.Cenek Libor CZE007652AŠenkýři
13.Holík Martin CZE008919AŠenkýři
9.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
33.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov
25.Kučera David CZE024488CMinibaroni na Kuželně Brno
13.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
5.Effenberger Pavel CZE028207APřibice
33.Suchý Roman CZE032109BSiga
25.Tlamka Martin CZE035247CO tečku
25.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
33.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
25.Dočkal Jakub CZE035906CLama Darts Ivančice
17.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
25.Svoboda Tomáš CZE036310Střelice
25.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka
4.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
33.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
3.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
1.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
33.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko
17.Reniers Radim CZE046998CBB Brno
25.Dvořák Jaroslav CZE047093CO tečku
25.Holeček Jiří CZE048515CBB Brno
33.Richter Pavel CZE048987AŠilingrák Team Brno
17.Neubauer Ivo CZE049000CDC Bejvávalo U Kolečka
13.Poráň David CZE051226AŠK Modřice
7.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
33.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci
33.Bílek Radek CZE056362ADragon Darts Jihlava
17.Čermák Miroslav CZE059854BZálesáci
2.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
13.Rus Jan CZE061077AŠK Modřice
33.Hait Petr CZE061830DBrno
9.Cvrček Tomáš CZE062413ABrno
33.Vozka Tomáš CZE063155BTo je Vonoo Bílovice nad Svitavou
33.Koláček Lukáš CZE063160DDc Summit Ivančice
33.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 23.1.2022 21:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 24.1.2022 01:07:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement