Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-43/43)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - U Kolečka II

11.1.2020| Bejvávalo U Kolečka| Jednotlivci smíšení| Hráčů: 43| Žebříčků: 15

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Pokorný Filip CZE000116AŠenkýři
2.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
3.Přibyl Pavel CZE000066AŠK Modřice
4.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
5.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka
6.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
7.Štylárek Petr CZE023084DPohodáři - šipky nás baví Brno
8.Kothánková Simona CZE024680BŽL CATS Brno
9.Gabriel Drahoš CZE038407CViva Brothers Brno
10.Rus Jan CZE061077AŠK Modřice
11.Dočekalová Martina CZE000034CDC Rychlé šipky Bosonohy
12.Prokop Vítězslav CZE007413CViva Brothers Brno
13.Ruiner Martin CZE049937DDC Šumáci Kolečko
14.Zástřešková Libuše CZE001572BDC Cobra Brno
15.Kostelka Martin CZE019339BDevastators Brno
16.Dočekal Jaromír CZE001401CDC Rychlé šipky Bosonohy
17.Neubauer Ivo CZE049000CDC Bejvávalo U Kolečka
18.Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
19.Novotná Kateřina CZE060496CDC Rychlé šipky Bosonohy
20.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko
21.Vávrů Lukáš CZE046672DDC Šumáci Kolečko
22.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka
23.Berka Lukáš CZE007553CViva Brothers Brno
24.Havlát David CZE001200BDC Bejvávalo U Kolečka
25.Sixta Stanislav CZE061166DPohodáři - šipky nás baví Brno
26.Pokorná Pavla CZE000076BGrácie Brno
27.Funk Michal CZE055518CPhoenix Darts
28.Křivánek Michal CZE031462CViva Brothers Brno
29.Kalivoda Zdeněk CZE056887CPhoenix Darts
30.Kozlová Kateřina CZE033162CŠilingrák Team Brno
31.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
32.Polák Vojtěch CZE048746CDarts@Pipes Club
33.Sedlmajerová Alena CZE041209DPohodáři - šipky nás baví Brno
34.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka
35.Franková Eliška CZE063794ŽL Divoké kočky z PBL Brno
36.Šeregely Roman CZE001239Brno
37.Sedláček Jiří CZE052591CDC Bejvávalo U Kolečka
38.Kohlíček Karel CZE064876CViva Brothers Brno
39.Lasovský Dušan CZE033525DŠmoulové z PBL
40.Hořínková Petra CZE033745ŽL Knedla Team Brno
41.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club
42.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL
43.Gargulák Jiří CZE041702DWC Šipkouni
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 20.6.2021 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 20.6.2021 18:02:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement