Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/61)
  Náhled Tisk Nahoru
NEPOUŽÍVAT - RMr muži

24.3.2018 | U Dvořáků Brno | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Dubovec Juraj | Hráčů: 61 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Král Marek CZE053282 A Brno
2. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice
3. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
4. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
5. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
5. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno
7. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
7. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
9. Březovský Bořivoj CZE004145 A ŠK Vyškov
9. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov
9. Račický Josef CZE000340 A Titáni Hodonín
9. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
13. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno
13. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
13. Procházka Michal CZE011249 A Šipky Ratíškovice
13. Toncar Martin CZE018306 A DC Hor Boj Elita
17. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno
17. Bradáč Marek CZE056314 A Šilingrák Team Brno
17. Buchlovský Marcel CZE016480 A DC Easy Game
17. Klein Tomáš CZE049016 A Snipers Brno
17. Kolínek Tomáš CZE041488 A Hospůdka Lazinov
17. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice
17. Richter Pavel CZE048987 A Šilingrák Team Brno
17. Wisman Ondřej CZE045227 A Brno
25. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno
25. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
25. Hudec Petr CZE049807 A Honzíkova cesta Brno
25. Huňař Kamil CZE007800 A DC Hor Boj Elita
25. Machek David CZE000401 A Darts@Pipes Club
25. Pokorný Filip CZE050230 A ŠK Strmeň Popovice
25. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 B ŠK Modřice
25. Tajovský Jiří CZE058721 C Devastators Brno
33. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice
33. Dulínek Zdeněk CZE009274 A DC Hor Boj Elita
33. Frühauf Milan CZE048894 B DC Orli Ráječko
33. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno
33. Jiroušek Zdeněk CZE006202 B ŠK Modřice
33. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
33. Kříž Jiří CZE050039 D Čajda Kuřim
33. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
33. Pejchal Petr CZE049072 A Snipers Brno
33. Pokorný Michal CZE000501 A DC frogs Žabčice
33. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy
33. Skoupý Leopold CZE059712 C DC Bikers Sloup A
33. Strachoň Štěpán CZE049103 C DC Pivárna Sloup A
33. Toman Petr CZE020690 A DC Hor Boj Elita
33. Vilímek Dušan CZE000636 A Darts@Pipes Club
33. Zdráhal Vladimír CZE018131 C Dragon Darts Team
49. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
49. Komárek Jiří CZE012759 C DC Cobra Brno
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 14:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.7.2020 14:07:32