Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/85)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

24.11.2018 | Troubsko | Jednotlivci muži | Hráčů: 85 | Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
2. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
3. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
4. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
5. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
6. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club
7. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
8. Král Marek CZE053282 A Brno
9. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
10. Vaculovič Martin CZE009642 B DC Vandals Blansko
11. Pokorný Michal CZE000501 A DC frogs Žabčice
12. Buchlovský Marcel CZE016480 A DC Easy Game
13. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
14. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno
15. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice
16. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
17. Tlamka Martin CZE035247 C O tečku
18. Kovařík Lukáš CZE012859 A DC Knajp Riders Letovice
19. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
20. Dvořák Jaroslav CZE047093 C O tečku
21. Lachman Milan CZE059036 B Adalbertus Medlov
22. Picmaus Petr CZE039836 A Darts@Pipes Club
23. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno
24. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
25. Machek David CZE000401 A Darts@Pipes Club
26. Přibyl Pavel 1993 CZE045427 A DC Easy Game
27. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B
28. Merna Jiří CZE059954 C Devastators Brno
29. Hochman Martin 1999 CZE017231 A Honzíkova cesta Brno
30. Daška Pavel CZE001049 B Siga
31. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice
32. Zahradník Jan CZE005636 A Siga
33. Šenkyřík Michal CZE039446 B Zálesáci
34. Košťál Zdeněk CZE051158 C DC Fako Tuřany
35. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno
36. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club
37. Vodínský Bohumír CZE006992 C DC Sport Barbarians Třebíč
38. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B
39. Nárožný Vladimír CZE002589 A Boskovice
40. Pelánek Josef CZE032954 B PPaO - Tuřany
41. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice
42. Medek Pavel CZE049268 C DC Cobra Brno
43. Strachoň Štěpán CZE049103 C DC Pivárna Sloup A
44. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
45. Hanák Martin CZE007469 B DC Vandals Blansko
46. Komárek Jiří CZE012759 C DC Cobra Brno
47. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 B ŠK Modřice
48. Bradáč Marek CZE056314 A Šilingrák Team Brno
49. Hochman Martin 1975 CZE000224 Brno
50. Přikryl Miloslav CZE013590 C Devastators Brno
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 15:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 15:17:26