Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/111)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

19.5.2018 | Sokolovna Tuřany | Jednotlivci muži | Hráčů: 111 | Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
2. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
3. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
4. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
5. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice
6. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice
7. Král Marek CZE053282 A Brno
8. Nárožný Vladimír CZE002589 A Boskovice
9. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
10. Tlamka Martin CZE035247 C O tečku
11. Vaculovič Martin CZE009642 B DC Vandals Blansko
12. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
13. Floder Radim CZE057076 B Adalbertus Medlov
14. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
15. Vodínský Bohumír CZE006992 C DC Sport Barbarians Třebíč
16. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
17. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
18. Pokorný Filip CZE050230 A ŠK Strmeň Popovice
19. Hanák Martin CZE007469 B DC Vandals Blansko
20. Lachman Milan CZE059036 B Adalbertus Medlov
21. Sobotka Filip CZE000664 C DC Sport Barbarians Třebíč
22. Nimmrichter Jan CZE005000 B ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
23. Pokorný Michal CZE000501 A DC frogs Žabčice
24. Záboj Roman CZE027633 C DC Šipkaři Bistro Stvolová
25. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno
26. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice
27. Daška Pavel CZE001049 B Siga
28. Koubek Michal CZE000239 A Stavba Brno
29. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
30. Gruber Roman CZE000710 Brno
31. Šeba Vladimír CZE006393 C DC Sport Barbarians Třebíč
32. Beránek Richard CZE002913 A ŠK Strmeň Popovice
33. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club
34. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B
35. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 B ŠK Modřice
36. Caha Miroslav CZE055827 D Zálesáci B
37. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy
38. Vilímek Dušan CZE000636 A Darts@Pipes Club
39. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
40. Kohoutek Milan CZE011710 C DC Cobra Brno
41. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club
42. Hlodan Pavel CZE006285 B PPaO - Tuřany
43. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka
44. Michalčík Josef CZE057064 B Adalbertus Medlov
45. Přibyl Martin CZE053188 B DC Orli Ráječko
46. Slezáček Pavel CZE053185 B DC Orli Ráječko
47. Hochman Martin CZE017231 A Honzíkova cesta Brno
48. Oprchal Oldřich CZE007407 B PPaO - Tuřany
49. Švec Jiří CZE048848 C Hoteliéři Usobrno C
50. Wisman Ondřej CZE045227 A Brno
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 13:46:43