Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/111)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

19.5.2018| Sokolovna Tuřany| Jednotlivci muži| Hráčů: 111| Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
2.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
3.Ščudla Pavel CZE044609AHoteliéři Usobrno
4.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno
5.Effenberger Pavel CZE028207APřibice
6.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice
7.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
8.Nárožný Vladimír CZE002589ADC Knajp Riders Letovice
9.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
10.Tlamka Martin CZE035247CO tečku
11.Vaculovič Martin CZE009642ADC Vandals Blansko
12.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
13.Floder Radim CZE057076AAdalbertus Medlov
14.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
15.Vodínský Bohumír CZE006992CDC Sport Barbarians Třebíč
16.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
17.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
18.Pokorný Filip CZE050230AMolly Darts Club
19.Hanák Martin CZE007469ADC Vandals Blansko
20.Lachman Milan CZE059036AAdalbertus Medlov
21.Sobotka Filip CZE000664CDC Sport Barbarians Třebíč
22.Nimmrichter Jan CZE005000CTornádo Destroyers Brno
23.Pokorný Michal CZE000501ADC frogs Žabčice
24.Záboj Roman CZE027633BDC Knajp Riders Letovice
25.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno
26.Brůžek Jan CZE052173AŠK Popovice
27.Daška Pavel CZE001049BSiga
28.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno
29.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka
30.Gruber Roman CZE000710Brno
31.Šeba Vladimír CZE006393Třebíč
32.Beránek Richard CZE002913AŠK Popovice
33.Pixa Patrik CZE056658ADarts@Pipes Club
34.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko
35.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice
36.Caha Miroslav CZE055827CZálesáci
37.Rajdl David CZE041891CDC Rychlé šipky Bosonohy
38.Vilímek Dušan CZE000636ADarts@Pipes Club
39.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
40.Kohoutek Milan CZE011710CWC Šipkouni
41.Poráň David CZE051226AŠK Modřice
42.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany
43.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka
44.Michalčík Josef CZE057064AAdalbertus Medlov
45.Přibyl Martin CZE053188ADC Orli Ráječko B
46.Slezáček Pavel CZE053185ADC Orli Ráječko B
47.Hochman Martin CZE017231ABrno
48.Oprchal Oldřich CZE007407BPPaO - Tuřany
49.Švec Jiří CZE048848DHoteliéři Usobrno
50.Wisman Ondřej CZE045227Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 1.10.2022 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 1.10.2022 13:14:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement