Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-33/33)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - U Kolečka V

31.3.2018 | Bejvávalo U Kolečka | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 33 | Žebříčků: 14

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hochman Martin 1999 CZE017231 A Honzíkova cesta Brno
2. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
3. Antlová Jana CZE007213 C Brno
4. Bradáč Marek CZE056314 A Šilingrák Team Brno
5. Přibyl Pavel CZE000066 B ŠK Modřice
6. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
7. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno
8. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
9. Ludes Rostislav CZE051423 D Ta tam byla Brno
10. Šeregely Roman CZE001239 Brno
11. Wisman Ondřej CZE045227 A Brno
12. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts
13. Blaštík Petr CZE015480 B Pivní Komando M 13
14. Zourek Martin CZE051812 B Phoenix Darts
15. Jiroušek Zdeněk CZE006202 B ŠK Modřice
16. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno
17. Jiroušek Milan CZE001411 B ŠK Modřice
18. Horký Martin CZE050147 D DC Bejvávalo U Kolečka
19. Dočkal Petr CZE057884 C DC Orca Brno
20. Hochman Martin 1975 CZE000224 Brno
21. Kaláb Libor CZE055662 D Ta tam byla Brno
22. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci
23. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL
24. Pixa Patrik CZE056658 A Darts@Pipes Club
25. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci
26. Dočkal Filip CZE059730 D DC Orca Brno
27. Prokop Vítězslav CZE007413 C Jessus Viva Brothers Brno
28. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka
29. Žilka Jan CZE035517 C Brno
30. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL
31. Šmerda Martin CZE059463 Brno
32. Janků Michal CZE059462 D Podchod Klub Brno
33. Sedláček Jiří CZE052591 C DC Bejvávalo U Kolečka
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.7.2020 22:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 22:34:20