Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/103)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

2.12.2017| Restaurace Bogota| Jednotlivci muži| Hráčů: 103| Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
2.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
3.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
4.Beránek Richard CZE002913AŠK Popovice
5.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
6.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
7.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
8.Brůžek Jan CZE052173AŠK Popovice
9.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
10.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
11.Ščudla Pavel CZE044609AHoteliéři Usobrno
12.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
13.Záboj Roman CZE027633BDC Knajp Riders Letovice
14.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka
15.Suchý Patrik CZE033778BDevastators Brno
16.Poráň David CZE051226AŠK Modřice
17.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno
18.Smutný Vladimír CZE056221DDC Double Tops Omega
19.Ondrák Aleš CZE049933ADC Hurricane Adamov
20.Sedlák Ladislav CZE006859ATornádo Destroyers Brno
21.Wisman Ondřej CZE045227Brno
22.Procházka Michal CZE011249ADC Knajp Riders Letovice
23.Košťál Zdeněk CZE051158CDC Fako Tuřany
24.Hanák Martin CZE007469ADC Vandals Blansko
25.Přibyl Pavel 1993CZE045427ADC Double Tops Omega
26.Nárožný Vladimír CZE002589ADC Knajp Riders Letovice
27.Švec Zdeněk CZE006870BDC Šipkaři Bistro Stvolová
28.Pokorný Filip CZE050230AMolly Darts Club
29.Šenkyřík Michal CZE039446BZálesáci
30.Gabriel Drahoš CZE038407CViva Brothers Brno
31.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno
32.Bednář Jan CZE053541BDC Bejvávalo U Kolečka
33.Zahradník Jan CZE005636BSiga
34.Bradáč Marek CZE056314AŠilingrák Team Brno
35.Šmída Petr CZE018510DPopelka Team
36.Novotný Jan CZE000964AWüdle Brtnice
37.Pelíšek Michal CZE039894DSurikaty
38.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč
39.Polák Vojtěch CZE048746CDarts@Pipes Club
40.Hladík Jiří CZE050991CMolly Darts Club
41.Kučera Jiří CZE047020ADC Vandals Blansko
42.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
43.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany
44.Pelánek Josef CZE032954BZámečtí páni z Rebešovic
45.Drahuta Štefan CZE007656BDC Bejvávalo U Kolečka
46.Slezáček Pavel CZE053185ADC Orli Ráječko B
47.Svoboda Lukáš CZE039810AWüdle Brtnice
48.Jaroš Marek CZE012548CŠipkaři Budišov
49.Kotrba Bohumil CZE039765BZálesáci
50.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 25.9.2022 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.9.2022 01:18:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement