Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/103)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

2.12.2017 | Restaurace Bogota | Jednotlivci muži | Hráčů: 103 | Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
2. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
3. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
4. Beránek Richard CZE002913 A ŠK Strmeň Popovice
5. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
6. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
7. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
8. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice
9. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
10. Král Marek CZE053282 A Brno
11. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
12. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
13. Záboj Roman CZE027633 C DC Šipkaři Bistro Stvolová
14. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
15. Suchý Patrik CZE033778 A Devastators Brno
16. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club
17. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
18. Smutný Vladimír CZE056221 C DC Double Tops Omega
19. Ondrák Aleš CZE049933 A DC Hurricane Adamov
20. Sedlák Ladislav CZE006859 A Darts@Pipes Club
21. Wisman Ondřej CZE045227 A Brno
22. Procházka Michal CZE011249 A Šipky Ratíškovice
23. Košťál Zdeněk CZE051158 C DC Fako Tuřany
24. Hanák Martin CZE007469 B DC Vandals Blansko
25. Přibyl Pavel 1993 CZE045427 A DC Easy Game
26. Nárožný Vladimír CZE002589 A Boskovice
27. Švec Zdeněk CZE006870 C DC Šipkaři Bistro Stvolová
28. Pokorný Filip CZE050230 A ŠK Strmeň Popovice
29. Šenkyřík Michal CZE039446 B Zálesáci
30. Gabriel Drahoš CZE038407 C Jessus Viva Brothers Brno
31. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno
32. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka
33. Zahradník Jan CZE005636 A Siga
34. Bradáč Marek CZE056314 A Šilingrák Team Brno
35. Šmída Petr CZE018510 D Popelka Team
36. Novotný Jan CZE000964 A Wüdle Brtnice
37. Pelíšek Michal CZE039894 C Surikaty
38. Pavlík Vojtěch CZE032487 C DC Sport Barbarians Třebíč
39. Polák Vojtěch CZE048746 B Prckové z Pivního baru
40. Hladík Jiří CZE050991 C Molly Darts Club
41. Kučera Jiří CZE047020 B DC Vandals Blansko
42. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
43. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany
44. Pelánek Josef CZE032954 B PPaO - Tuřany
45. Drahuta Štefan CZE007656 A DC Bejvávalo U Kolečka
46. Slezáček Pavel CZE053185 B DC Orli Ráječko
47. Svoboda Lukáš CZE039810 A Wüdle Brtnice
48. Jaroš Marek CZE012548 C DC Sport Barbarians Třebíč
49. Kotrba Bohumil CZE039765 B Zálesáci
50. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 31.5.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.5.2020 05:06:02