Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/113)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

4.3.2017| Sokolovna Tuřany| Jednotlivci muži| Hráčů: 113| Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
2.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
3.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
4.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
5.Kolínek Tomáš CZE041488CLaziwood Lazinov
6.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
7.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany
8.Nárožný Vladimír CZE002589ADC Knajp Riders Letovice
9.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
10.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
11.Svoboda Lukáš CZE039810AWüdle Brtnice
12.Ščudla Pavel CZE044609AHoteliéři Usobrno
13.Král Petr CZE002336CAlejak Sokec Boskovice
14.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
15.Dulínek Zdeněk CZE009274ADC Hor Boj Elita
16.Procházka Michal CZE011249ADC Knajp Riders Letovice
17.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
18.Suchý Jakub CZE039301ADC Knajp Riders Letovice
19.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
20.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice
21.Gabriel Drahoš CZE038407CViva Brothers Brno
22.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
23.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice
24.Petro Juraj CZE006742CDC Vandals Blansko
25.Brůžek Jan CZE052173AŠK Popovice
26.Cupák Jan CZE037194Brno
27.Pipek Libor CZE006489BPPaO - Tuřany
28.Přibyl Pavel 1993CZE045427ADC Double Tops Omega
29.Tůma Jan CZE001558CDC Zenit Deštná
30.Buchlovský Marcel CZE016480ADC HORNETS Adamov
31.Kessner Jiří CZE007810CFrčky Ivančice
32.Poráň David CZE051226AŠK Modřice
33.Kotrba Bohumil CZE039765BZálesáci
34.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
35.Daška Pavel CZE001049BSiga
36.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno
37.Záboj Pavel CZE008816BDC Šipkaři Bistro Stvolová
38.Pokorný Filip CZE050230AMolly Darts Club
39.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club
40.Kučera Jiří CZE047020ADC Vandals Blansko
41.Ondrák Aleš CZE049933ADC Hurricane Adamov
42.Jaroš Marek CZE012548CŠipkaři Budišov
43.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno
44.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka
45.Prokop Vítězslav CZE007413CViva Brothers Brno
46.Poklemba Václav CZE050373Znojmo
47.Zahradník Jan CZE005636BSiga
48.Reml Petr CZE046736BRumoví pralinky
49.Kotlán Tomáš CZE050282ADC Orli Ráječko B
50.Krčál Aleš CZE039338BRumoví pralinky
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 25.9.2022 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.9.2022 01:09:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement