Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/93)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

3.9.2016 | Sokolovna Tuřany | Jednotlivci muži | Hráčů: 93 | Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
2. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club
3. Nárožný Vladimír CZE002589 A Boskovice
4. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
5. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany
6. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
7. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
8. Procházka Michal CZE011249 A Šipky Ratíškovice
9. Konopáč Jaroslav CZE017845 A DC Knajp Riders Letovice
10. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno
11. Procházka Vít CZE030321 B Buldoci Moravská Třebová
12. Kučera Jiří CZE047020 B DC Vandals Blansko
13. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
14. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
15. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
16. Zukal Tomáš CZE039537 C Mistři netrénujou Šlapanice
17. Helis Miroslav CZE007670 C Tricksters Brno
18. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
19. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
20. Polák Vojtěch CZE048746 B Prckové z Pivního baru
21. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
22. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
23. Bořil Miroslav CZE016444 A Prckové z Pivního baru
24. Ondrůj David CZE043010 A Darts@Pipes Club
25. Daška Pavel CZE001049 B Siga
26. Klaška Arnošt CZE012684 D Kuřim
27. Švec Jiří CZE048848 C Hoteliéři Usobrno C
28. Mikula Jiří CZE018579 A Bullovci Křenovice A
29. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno
30. Zahradník Jan CZE005636 A Siga
31. Přibyl Pavel CZE000066 B ŠK Modřice
32. Kessner Jiří CZE007810 C Frčky Ivančice
33. Petro Juraj CZE006742 B DC Vandals Blansko B
34. Strachoň Štěpán CZE049103 C DC Pivárna Sloup A
35. Kotlán Tomáš CZE050282 B DC Orli Ráječko
36. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno
37. Pavličko Anton CZE028613 A DC Easy Game
38. Wisman Ondřej CZE045227 A Brno
39. Kříž Jiří CZE050039 D Čajda Kuřim
40. Brychta Karel CZE047019 A Blansko
41. Svoboda Lukáš CZE039810 A Wüdle Brtnice
42. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice
43. Vodínský Bohumír CZE006992 C DC Sport Barbarians Třebíč
44. Suchý Roman CZE032109 B Siga
45. Major Jiří CZE041829 C DC FoFo Otnice
46. Košťál Jiří CZE042985 C DC Fako Tuřany
47. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B
48. Kocourek Jakub CZE050660 A Ex na Ex B
49. Pipek Libor CZE006489 B PPaO - Tuřany
50. Záboj Roman CZE027633 C DC Šipkaři Bistro Stvolová
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 09:03:50