Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/102)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

7.5.2005| Las Pegas| Jednotlivci muži| Hráčů: 102| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Marinov Michal CZE000046Zdounky
2.Šikula Martin CZE000383BDC Domanín
3.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
4.Pešina František CZE001526AŽraloci Svitavy
5.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
6.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
7.Novák Petr CZE006464Kroměříž
8.Mráz Jaromír CZE000555CDC Jakoby Bystřice n.P.
9.Přibyl Pavel CZE000066AŠK Modřice
10.Malena Dušan CZE006399Budišov
11.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
12.Fránek Jiří CZE000254Hulín
13.Benischko Roman CZE000001Zlín
14.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
15.Tůma Jan CZE001558CDC Zenit Deštná
16.Petr Antonín CZE005013Jevíčko
17.Možný Adam CZE002102Zdounky
18.Novotný Jiří CZE000052Jevíčko 1
19.Kroupa Martin CZE006481CSaňaři Sokolnice
20.Gambas Stanislav CZE001337Přísnotice
21.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
22.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
23.Cibulka Michal CZE001003Rozdrojovice
24.Nastoupil Patrik CZE002104ACalibra Česká Třebová
25.Pelíšek Martin CZE003183ADC Vandals Blansko
26.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany
27.Šibor Robin CZE000788Moravská Třebová
28.Čech Luboš CZE006610Ivančice
29.Kopřiva Radek CZE000434AŠK Modřice
30.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
31.Sedláček Aleš CZE000931Křepice
32.Suchánek Radim CZE003390Blučina
33.Vyšehrad Radek CZE000755Letovice
34.Studýnka Přemysl CZE005051Brno
35.Hvozdecký Petr CZE006179Brno
36.Daška Pavel CZE001049BSiga
37.Ivan Libor CZE001495Blučina
38.Svoboda Tomáš CZE006659BRozruch Beerhouse Brno
39.Němec Jiří CZE006402BZálesáci
40.Oujezdský Libor CZE006371Rozhraní
41.Škorvánek Kamil CZE006563Brno
42.Malaník Petr CZE006482Ivančice
43.Fendrych Jiří CZE001485ŠK Bystřické letky
44.Musil Petr CZE000754Křižanov
45.Matoušek Petr CZE006484BFrčáci Ivančice
46.Štarha Zdeněk CZE007438Brno
47.Klech Michal CZE002065Kroměříž
48.Mandelík Pavel CZE006437Brno
49.Kulhavý František CZE006216CDC Zenit Deštná
50.Kroupa Tomáš CZE006528CSaňaři Sokolnice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 14:31:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement