Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/106)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

27.2.2016| Sokolovna Tuřany| Jednotlivci muži| Hráčů: 106| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
67.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko
35.Bednář Zdeněk CZE034131DDC Šumáci Kolečko
104.Bouček Daniel CZE003564DČajda Kuřim
83.Kříž Jiří CZE050039DHezky pěkně Čebín
84.Nečas Jaromír CZE018097DDC Triple X Letovice
93.Polívka Leoš CZE039261DSurikaty
34.Procházka Vít CZE030321DJeřišská Letka
78.Švec Jiří CZE048848DHoteliéři Usobrno
54.Dvořáček Roman CZE050235CDělníci Blansko
65.Hladík Jiří CZE050991CMolly Darts Club
77.Jaroš Marek CZE012548CDC Sport Barbarians Třebíč
74.Jochman Jiří CZE037543CDC FoFo Otnice
33.Kalivoda Pavel CZE004748CDC Na Středy Rudka
71.Kessner Jiří CZE007810CFrčky Ivančice
47.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko
39.Kolínek Tomáš CZE041488CLaziwood Lazinov
82.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno
62.Kovač Antonín CZE049474CMistři netrénujou Šlapanice
58.Major Jiří CZE041829CDC FoFo Otnice
106.Papoušek Jan CZE042247CDC Sport Barbarians Třebíč
64.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč
100.Pouchlý Miroslav CZE000071CSiga
86.Strachoň Štěpán CZE049103CDC Pivárna Sloup
60.Struhař Aleš CZE033341CDC FoFo Otnice
57.Tesař Petr CZE011494CŠipkaři Budišov
76.Zukal Tomáš CZE039537CMistři netrénujou Šlapanice
43.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
13.Daška Pavel CZE001049BSiga
8.Havlát David CZE001200BDC Bejvávalo U Kolečka
48.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany
79.Jambor Antonín CZE019846BHavrani
94.Kolegar Richard CZE047751BStavba Brno
45.Korčák Lukáš CZE007588BHavrani
96.Kratochvíl Tomáš CZE007222BHavrani
88.Pelánek Josef CZE032954BZámečtí páni z Rebešovic
44.Suchý Roman CZE032109BSiga
17.Večeřa Radek CZE045873BZálesáci
63.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany
50.Záboj Pavel 1989CZE049585BTrabl Stvolová
92.Záboj Pavel 1970CZE008816BDC Šipkaři Bistro Stvolová
69.Záboj Roman CZE027633BDC Knajp Riders Letovice
41.Zahradník Jan CZE005636BSiga
16.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
31.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
42.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
24.Buchlovský Marcel CZE016480ADC HORNETS Adamov
3.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
7.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
29.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
85.Frühauf Milan CZE048894ADC Orli Ráječko B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 14:44:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement