Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (51-100/106)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

27.2.2016| Sokolovna Tuřany| Jednotlivci muži| Hráčů: 106| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
51.Nárožný Vladimír CZE002589ADC Knajp Riders Letovice
52.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno
53.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club
54.Dvořáček Roman CZE050235CDělníci Blansko
55.Kočí Milan CZE041470Šlapanice
56.Daňa Jaromír CZE040370Brno
57.Tesař Petr CZE011494CŠipkaři Budišov
58.Major Jiří CZE041829CDC FoFo Otnice
59.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka
60.Struhař Aleš CZE033341CDC FoFo Otnice
61.Netopil Marek CZE039985Brno
62.Kovač Antonín CZE049474CMistři netrénujou Šlapanice
63.Vymazal Stanislav CZE006276BPPaO - Tuřany
64.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč
65.Hladík Jiří CZE050991CMolly Darts Club
66.Partl Michal CZE026106Okříšky
67.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko
68.Ondráček Jiří CZE042593Budišov
69.Záboj Roman CZE027633BDC Knajp Riders Letovice
70.Klaška Arnošt CZE012684Kuřim
71.Kessner Jiří CZE007810CFrčky Ivančice
72.Šeba Vladimír CZE006393Třebíč
73.Kehm Josef CZE049475Křenovice
74.Jochman Jiří CZE037543CDC FoFo Otnice
75.Mlčoch Dominik CZE050731Blansko
76.Zukal Tomáš CZE039537CMistři netrénujou Šlapanice
77.Jaroš Marek CZE012548CDC Sport Barbarians Třebíč
78.Švec Jiří CZE048848DHoteliéři Usobrno
79.Jambor Antonín CZE019846BHavrani
80.Vilímek Dušan CZE000636ADarts@Pipes Club
81.XXXPelikán Kamil
82.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno
83.Kříž Jiří CZE050039DHezky pěkně Čebín
84.Nečas Jaromír CZE018097DDC Triple X Letovice
85.Frühauf Milan CZE048894ADC Orli Ráječko B
86.Strachoň Štěpán CZE049103CDC Pivárna Sloup
87.Přibyl Pavel 1993CZE045427ADC Double Tops Omega
88.Pelánek Josef CZE032954BZámečtí páni z Rebešovic
89.Přichystal Marek CZE028464Brno
90.Hanák Michal CZE007570Olomučany
91.Jochman Pavel CZE041825Otnice
92.Záboj Pavel 1970CZE008816BDC Šipkaři Bistro Stvolová
93.Polívka Leoš CZE039261DSurikaty
94.Kolegar Richard CZE047751BStavba Brno
95.Machek David CZE000401ADarts@Pipes Club
96.Kratochvíl Tomáš CZE007222BHavrani
97.Štrajt Jaroslav CZE050238Blansko
98.Obořil Petr CZE049626Křenovice
99.Szasz Adolf CZE050717Křenovice
100.Pouchlý Miroslav CZE000071CSiga
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 14:31:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement